Ev Bakım Ve Temizlik

Ev Bakım Ve Temizlik

L'rouge Bath Cleaner Banyo Temizliği
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Bath Cleaner 219 Banyo Temizliği ve Dezenfeksiyonu  500 ml ..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Camry Wash 308 Yıkama Öncesi Sprey  500 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Camry Wash 308 Yıkama Öncesi SpreyBu kolay uygulanabilir yıkama öncesi sprey, yaka ve kol ağzı kirleri ile birlikte margarin, yağ ve sos gibi ağırlekelere anında uygulanır. Kumaşa spreyi sıkın ve her zamanki gibi yıkayın! Rengi atmayan kumaşlar üzerinde son derece etkilidir.Kullanımı: Gömlek yakası, kol manşetlerindeki kir ve lekelere Camry Wash’ı sıkın, ikiye katlayarakçitileyin ve makinenize atın. Lekeli çamaşırlarınız içinde aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 500 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Classic 100 Bulaşık Deterjanı Mimoza **KONSANTRE**
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Classic 100 Bulaşık Deterjanı Mimoza**KONSANTRE**Ellerinizi korur, yıpratmaz.*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Kolay durulanır ve bulaşıktan anında arınır.*Soğuk suda bile en yüksek performansı gösterir.*Cam ve çelik eşyalarda su izi ve su lekesi bırakmaz.*Sıcak ya da soğuk su fark etmez, bol köpüğe sahiptir.*En inatçı kirleri, yağları kolayca ve etkin bir şekilde çözer.*Bulaşıklarınızda yumurta, balık gibi kokudan eser bırakmaz.*Ürünü kullanmaya başladıktan sonra çay bardaklarınız sararmaz.*Porselen, kristal, çini ve gümüş dahil bütün yemek takımlarında güvenle kullanılabilir.*Suda tamamen çözünür ve doğa’da %90.8’i 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır.*Konsantresinin 200 ml’sine (1 su bardağı), 800 ml (4 su bardağı) su ilave edilip seyreltilerek kullanılır. Seyreltilmiş üründenbulaşık suyunuza birkaç damla ilave etmeniz yeterlidir. 1 Litre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Classic 101 Bulaşık Deterjanı Losyon **KONSANTRE**
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Classic 101 Bulaşık Deterjanı LosyonKONSANTREEllerinizi korur, yıpratmaz.*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Kolay durulanır ve bulaşıktan anında arınır.*Soğuk suda bile en yüksek performansı gösterir.*Cam ve çelik eşyalarda su izi ve su lekesi bırakmaz.*Sıcak ya da soğuk su fark etmez, bol köpüğe sahiptir.*En inatçı kirleri, yağları kolayca ve etkin bir şekilde çözer.*Bulaşıklarınızda yumurta, balık gibi kokudan eser bırakmaz.*Ürünü kullanmaya başladıktan sonra çay bardaklarınız sararmaz.*Porselen, kristal, çini ve gümüş dahil bütün yemek takımlarında güvenle kullanılabilir.*Suda tamamen çözünür ve doğa’da %90.8’i 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır.*Konsantresinin 200 ml’sine (1 su bardağı), 800 ml (4 su bardağı) su ilave edilip seyreltilerek kullanılır. Seyreltilmiş üründenbulaşık suyunuza birkaç damla ilave etmeniz yeterlidir. 1 Litre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Comfort 114 Ocak, Fırın, Aspiratör Temizlik Maddesi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Comfort 114 Ocak, Fırın, Aspiratör Temizlik Maddesi KONSANTREPratik, Hijyenik, Ekonomik!*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Ocak, Fırın ve Aspiratör temizliğinde işinizi fazlası ile kolaylaştırır.*Temizlik yaptığınız alanlarda maksimum hijyeni sağlar ve bakteri oluşumunu engeller.*Suda tamamen çözünür ve doğada %92.3’ü 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır.*Aklınıza gelebilecek bütün ağır yağ ve kirleri temizlerken ellerinize zarar vermez.*Kullanımı oldukça kolaydır. Yağ ve kirin üstüne püskürtüp 2-3 dakika kadar bekleyin ve nemli bir bezle silin.*Mutfağınızda birikmiş yağ ve kirlerin temizlenmesi, sinmiş kokuların giderilmesi için mükemmel bir üründür.1000ml KONSANTRE+500ML..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Finish 214  Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici  Durulamadan
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Finish 214  Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici  DurulamadanTüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılır.*Fayanslar, boyalı duvarlar, mermer, muşamba, karo ve yer döşemelerinde güvenle kullanabilirsiniz.*En inatçı kirleri, kolayca ve etkin bir şekilde çözer.*Çok az bir köpüğe sahiptir.*Finish 214’te okyanus kokusu evinize denizin havasını ve tazeliğini getirir.*Ellerinizi korur, yıpratmaz.*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Konsantresinin 200 ml’sine (1 su bardağı), 800 ml (4 su bardağı) su ilave edilip seyreltilerek kullanılır. Seyreltilmiş üründen temizlik suyunuza (Yarım Kova ya da 10 Litre) bir kapak ilave etmeniz yeterlidir.*Finish 214 Suda tamamen çözünür ve doğada %92.1’i 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır 1 Litre Konsantre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Finish 214  Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici  Durulamadan 1000 ml Yedek Şişe
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Finish 214  Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici  Durulamadan 1000 mlYedek ŞişeTüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılır.*Fayanslar, boyalı duvarlar, mermer, muşamba, karo ve yer döşemelerinde güvenle kullanabilirsiniz.*En inatçı kirleri, kolayca ve etkin bir şekilde çözer.*Çok az bir köpüğe sahiptir.*Finish 214’te okyanus kokusu evinize denizin havasını ve tazeliğini getirir.*Ellerinizi korur, yıpratmaz.*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Konsantresinin 200 ml’sine (1 su bardağı), 800 ml (4 su bardağı) su ilave edilip seyreltilerek kullanılır. Seyreltilmiş üründen temizlik suyunuza (Yarım Kova ya da 10 Litre) bir kapak ilave etmeniz yeterlidir.*Finish 214 Suda tamamen çözünür ve doğada %92.1’i 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır1000 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Sanigel 310 Renkliler için Çamaşır Jeli
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Sanigel 310 Renkliler için Çamaşır Jeli Süper KonsantreYeni CHC Sanigel Süper Konsantre Çamaşır Jeli, en zorlu lekelere derinlemesine nüfuzeder, geride lekeden, kirden iz bırakmaz.*En zorlu durumlarda, lekenin doğrudan üzerine uygulanabilir.*Kumaşa en iyi şekilde nüfuz eder, en derine işlemiş lekelere dahi ulaşır.*Suda anında çözünür, kalıntı bırakmaz.*Bütün çamaşırlarınızda özenle kullanabilirsiniz, nazikçe temizler.*Yoğun parfümü kumaşa tutunma özelliği sayesinde, muhteşem koku sağlar.1110 gr ..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Sanigel 312 Beyazlar için Çamaşır Jeli. Гель для Стирки Белого белья
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Sanigel 312 Beyazlar için Çamaşır Jeli / Гель для Стирки Белого бельяSüper KonsantreYeni CHC Sanigel Süper Konsantre Çamaşır Jeli, en zorlu lekelere derinlemesine nüfuzeder, geride lekeden, kirden iz bırakmaz.*En zorlu durumlarda, lekenin doğrudan üzerine uygulanabilir.*Kumaşa en iyi şekilde nüfuz eder, en derine işlemiş lekelere dahi ulaşır.*Suda anında çözünür, kalıntı bırakmaz.*Bütün çamaşırlarınızda özenle kullanabilirsiniz, nazikçe temizler.*Yoğun parfümü kumaşa tutunma özelliği sayesinde, muhteşem koku sağlar.1110 gr ..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Silky 325 Çamaşır Yumuşatıcı Konsantre-White Lilium
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Silky 325 Çamaşır Yumuşatıcı Konsantre -White Lilium Hidrofil yıkama teknolojisi ile çamaşırlarınız yumuşacık ve mis gibi.Konsantre 1 Litre =Kullanıma hazır 5 Litreürüne eşittir.1 Litre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Silky 326 Çamaşır Yumuşatıcı Konsantre-Blue Misk
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Silky 326 Çamaşır Yumuşatıcı Konsantre-Blue MiskHidrofil yıkama teknolojisi ile çamaşırlarınız yumuşacık ve mis gibi.Konsantre 1 Litre =Kullanıma hazır 5 Litreürüne eşittir.1 Litre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Silky Oda ve Çamaşır Spreyleri-Blue Misk
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Silky Oda ve Çamaşır Spreyleri-Blue MiskKumaşa tutunma özelliği ile fark yaratır!500ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Silky Oda ve Çamaşır Spreyleri-White Lilium
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Silky Oda ve Çamaşır Spreyleri-White LiliumKumaşa tutunma özelliği ile fark yaratır!500ML..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Color Proof; Özel Formüllü Renk Koruyucu Kumaş 1x12 adet
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
 L'rouge Color Proof; Beyaz, Renkli aynı anda yıkansın!1 Kutu x 12 Adet Özel Formüllü Renk Koruyucu KumaşHepsi bir arada; RENKLİ, BEYAZ farketmez!ÇAMAŞIRLARIN BİRBİRİNİ BOYAMASINI ENGELLEYEN TEKNOLOJİ," Color Proof; renkli çamaşırlarınızın yıkama esnasında bıraktığı boyayı özel dokusuna hapsederek, birlikte yıkadığınız diğer çamaşırlara bulaşmasını engeller.Color Proof; yakası mavi gövdesi beyaz bir gömlek gibi farklı renkte bölümlere sahip çamaşırlarınızın,Yıkama esnasında bıraktığı boyayı özel dokusuna hapsederek diğer bölümlere renk geçişini engeller. "..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Color Proof; Özel Formüllü Renk Koruyucu Kumaş 6x12 adet
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Color Proof; Beyaz, Renkli aynı anda yıkansın!6 Kutu x 12 Adet Özel Formüllü Renk Koruyucu KumaşHepsi bir arada; RENKLİ, BEYAZ farketmez!ÇAMAŞIRLARIN BİRBİRİNİ BOYAMASINI ENGELLEYEN TEKNOLOJİ," Color Proof; renkli çamaşırlarınızın yıkama esnasında bıraktığı boyayı özel dokusuna hapsederek, birlikte yıkadığınız diğer çamaşırlara bulaşmasını engeller.Color Proof; yakası mavi gövdesi beyaz bir gömlek gibi farklı renkte bölümlere sahip çamaşırlarınızın,Yıkama esnasında bıraktığı boyayı özel dokusuna hapsederek diğer bölümlere renk geçişini engeller. "..


Yorumlar

    Kötü           İyi
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)