Ev Bakım Ve Temizlik

Ev Bakım Ve Temizlik

L'rouge Bath Cleaner Banyo Temizliği
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Bath Cleaner 219 Banyo Temizliği ve Dezenfeksiyonu  500 ml ..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Camry Wash 308 Yıkama Öncesi Sprey  500 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Camry Wash 308 Yıkama Öncesi SpreyBu kolay uygulanabilir yıkama öncesi sprey, yaka ve kol ağzı kirleri ile birlikte margarin, yağ ve sos gibi ağırlekelere anında uygulanır. Kumaşa spreyi sıkın ve her zamanki gibi yıkayın! Rengi atmayan kumaşlar üzerinde son derece etkilidir.Kullanımı: Gömlek yakası, kol manşetlerindeki kir ve lekelere Camry Wash’ı sıkın, ikiye katlayarakçitileyin ve makinenize atın. Lekeli çamaşırlarınız içinde aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 500 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Classic 100 Bulaşık Deterjanı Mimoza **KONSANTRE**
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Classic 100 Bulaşık Deterjanı Mimoza**KONSANTRE**Ellerinizi korur, yıpratmaz.*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Kolay durulanır ve bulaşıktan anında arınır.*Soğuk suda bile en yüksek performansı gösterir.*Cam ve çelik eşyalarda su izi ve su lekesi bırakmaz.*Sıcak ya da soğuk su fark etmez, bol köpüğe sahiptir.*En inatçı kirleri, yağları kolayca ve etkin bir şekilde çözer.*Bulaşıklarınızda yumurta, balık gibi kokudan eser bırakmaz.*Ürünü kullanmaya başladıktan sonra çay bardaklarınız sararmaz.*Porselen, kristal, çini ve gümüş dahil bütün yemek takımlarında güvenle kullanılabilir.*Suda tamamen çözünür ve doğa’da %90.8’i 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır.*Konsantresinin 200 ml’sine (1 su bardağı), 800 ml (4 su bardağı) su ilave edilip seyreltilerek kullanılır. Seyreltilmiş üründenbulaşık suyunuza birkaç damla ilave etmeniz yeterlidir. 1 Litre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Classic 101 Bulaşık Deterjanı Losyon **KONSANTRE**
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Classic 101 Bulaşık Deterjanı LosyonKONSANTREEllerinizi korur, yıpratmaz.*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Kolay durulanır ve bulaşıktan anında arınır.*Soğuk suda bile en yüksek performansı gösterir.*Cam ve çelik eşyalarda su izi ve su lekesi bırakmaz.*Sıcak ya da soğuk su fark etmez, bol köpüğe sahiptir.*En inatçı kirleri, yağları kolayca ve etkin bir şekilde çözer.*Bulaşıklarınızda yumurta, balık gibi kokudan eser bırakmaz.*Ürünü kullanmaya başladıktan sonra çay bardaklarınız sararmaz.*Porselen, kristal, çini ve gümüş dahil bütün yemek takımlarında güvenle kullanılabilir.*Suda tamamen çözünür ve doğa’da %90.8’i 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır.*Konsantresinin 200 ml’sine (1 su bardağı), 800 ml (4 su bardağı) su ilave edilip seyreltilerek kullanılır. Seyreltilmiş üründenbulaşık suyunuza birkaç damla ilave etmeniz yeterlidir. 1 Litre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Comfort 114 Ocak, Fırın, Aspiratör Temizlik Maddesi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Comfort 114 Ocak, Fırın, Aspiratör Temizlik Maddesi KONSANTREPratik, Hijyenik, Ekonomik!*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Ocak, Fırın ve Aspiratör temizliğinde işinizi fazlası ile kolaylaştırır.*Temizlik yaptığınız alanlarda maksimum hijyeni sağlar ve bakteri oluşumunu engeller.*Suda tamamen çözünür ve doğada %92.3’ü 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır.*Aklınıza gelebilecek bütün ağır yağ ve kirleri temizlerken ellerinize zarar vermez.*Kullanımı oldukça kolaydır. Yağ ve kirin üstüne püskürtüp 2-3 dakika kadar bekleyin ve nemli bir bezle silin.*Mutfağınızda birikmiş yağ ve kirlerin temizlenmesi, sinmiş kokuların giderilmesi için mükemmel bir üründür.1000ml KONSANTRE+500ML..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Finish 214  Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici  Durulamadan
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Finish 214  Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici  DurulamadanTüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılır.*Fayanslar, boyalı duvarlar, mermer, muşamba, karo ve yer döşemelerinde güvenle kullanabilirsiniz.*En inatçı kirleri, kolayca ve etkin bir şekilde çözer.*Çok az bir köpüğe sahiptir.*Finish 214’te okyanus kokusu evinize denizin havasını ve tazeliğini getirir.*Ellerinizi korur, yıpratmaz.*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Konsantresinin 200 ml’sine (1 su bardağı), 800 ml (4 su bardağı) su ilave edilip seyreltilerek kullanılır. Seyreltilmiş üründen temizlik suyunuza (Yarım Kova ya da 10 Litre) bir kapak ilave etmeniz yeterlidir.*Finish 214 Suda tamamen çözünür ve doğada %92.1’i 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır 1 Litre Konsantre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge CHC Finish 214  Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici  Durulamadan 1000 ml Yedek Şişe
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge CHC Finish 214  Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici  Durulamadan 1000 mlYedek ŞişeTüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılır.*Fayanslar, boyalı duvarlar, mermer, muşamba, karo ve yer döşemelerinde güvenle kullanabilirsiniz.*En inatçı kirleri, kolayca ve etkin bir şekilde çözer.*Çok az bir köpüğe sahiptir.*Finish 214’te okyanus kokusu evinize denizin havasını ve tazeliğini getirir.*Ellerinizi korur, yıpratmaz.*Konsantre formülü ile ekonomiktir.*Konsantresinin 200 ml’sine (1 su bardağı), 800 ml (4 su bardağı) su ilave edilip seyreltilerek kullanılır. Seyreltilmiş üründen temizlik suyunuza (Yarım Kova ya da 10 Litre) bir kapak ilave etmeniz yeterlidir.*Finish 214 Suda tamamen çözünür ve doğada %92.1’i 11 gün içerisinde biyolojik olarak parçalanır1000 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Color Proof; Özel Formüllü Renk Koruyucu Kumaş 1x12 adet
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
 L'rouge Color Proof; Beyaz, Renkli aynı anda yıkansın!1 Kutu x 12 Adet Özel Formüllü Renk Koruyucu KumaşHepsi bir arada; RENKLİ, BEYAZ farketmez!ÇAMAŞIRLARIN BİRBİRİNİ BOYAMASINI ENGELLEYEN TEKNOLOJİ," Color Proof; renkli çamaşırlarınızın yıkama esnasında bıraktığı boyayı özel dokusuna hapsederek, birlikte yıkadığınız diğer çamaşırlara bulaşmasını engeller.Color Proof; yakası mavi gövdesi beyaz bir gömlek gibi farklı renkte bölümlere sahip çamaşırlarınızın,Yıkama esnasında bıraktığı boyayı özel dokusuna hapsederek diğer bölümlere renk geçişini engeller. "..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Color Proof; Özel Formüllü Renk Koruyucu Kumaş 6x12 adet
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Color Proof; Beyaz, Renkli aynı anda yıkansın!6 Kutu x 12 Adet Özel Formüllü Renk Koruyucu KumaşHepsi bir arada; RENKLİ, BEYAZ farketmez!ÇAMAŞIRLARIN BİRBİRİNİ BOYAMASINI ENGELLEYEN TEKNOLOJİ," Color Proof; renkli çamaşırlarınızın yıkama esnasında bıraktığı boyayı özel dokusuna hapsederek, birlikte yıkadığınız diğer çamaşırlara bulaşmasını engeller.Color Proof; yakası mavi gövdesi beyaz bir gömlek gibi farklı renkte bölümlere sahip çamaşırlarınızın,Yıkama esnasında bıraktığı boyayı özel dokusuna hapsederek diğer bölümlere renk geçişini engeller. "..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge KÖPÜK SABUN 401 DENİZ MİNERALLERİ 400 ML
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge KÖPÜK SABUN 401 DENİZ MİNERALLERİ 400 MLKullanıma hazır Köpük Sabun8 saat koruma etkisiMaksimum Köpük, maksimum hijyen.Çok sık kullanımlarda bile elde iritasyona sebep olmaz, güvenle kullanılabilir.Elde hoş bir yumuşaklık bırakır ve elin pH dengesini bozmaz.Elleri mikroplardan korur, dezenfekte eder. Düzenli kullanıldığında cilt hastalıklarına yol açan bakteri ve mantarların üremesini engeller. Vücut kokularına sebep olan bakterilere, egzama ve akneye karşı etkilidir.Mamul içindeki aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanabilir.     İçeriği: Gliserin, Cocamidopropyl Betaine(Dezenfektan)Kullanım Şekli: Kirli avuç içine özel dispenserden 1-2 doz  L’rouge Köpük sabun alınır, su ile köpürtülür.Ellerinizi yıkadıktan sonra bol su ile durulayın. Özellikle ellerin sık yıkanması gereken mekanlarda, günde 18 - 20 defa rahatlıkla kullanılır.400 ML..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Köpük Sabun 402 / Bouquet Fresh
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Köpük Sabun 402 / Bouquet FreshKullanıma hazır Köpük SabunMaksimum Köpük, maksimum hijyen.Çok sık kullanımlarda bile elde iritasyona sebep olmaz, güvenle kullanılabilir.Elde hoş bir yumuşaklık bırakır ve elin pH dengesini bozmaz.Elleri mikroplardan korur, dezenfekte eder. Düzenli kullanıldığında cilt hastalıklarına yol açan bakteri ve mantarların üremesini engeller. Vücut kokularına sebep olan bakterilere, egzama ve akneye karşı etkilidir.Mamul içindeki aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanabilir.     İçeriği: Gliserin, Cocamidopropyl Betaine(Dezenfektan)Kullanım Şekli: Kirli avuç içine özel dispenserden 1-2 doz  L’rouge Köpük sabun alınır, su ile köpürtülür.Ellerinizi yıkadıktan sonra bol su ile durulayın. Özellikle ellerin sık yıkanması gereken mekanlarda, günde 18 - 20 defa rahatlıkla kullanılır.400 ML..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Köpük Sabun 421 Deniz Mineralleri Konsantre 1lt
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Köpük Sabun 421 Deniz Mineralleri Konsantre 1ltKullanıma hazır Köpük SabunMaksimum Köpük, maksimum hijyen.Çok sık kullanımlarda bile elde iritasyona sebep olmaz, güvenle kullanılabilir.Elde hoş bir yumuşaklık bırakır ve elin pH dengesini bozmaz.Elleri mikroplardan korur, dezenfekte eder. Düzenli kullanıldığında cilt hastalıklarına yol açan bakteri ve mantarların üremesini engeller. Vücut kokularına sebep olan bakterilere, egzama ve akneye karşı etkilidir.Mamul içindeki aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanabilir.     İçeriği: Gliserin, Cocamidopropyl Betaine(Dezenfektan)Kullanım Şekli: Kirli avuç içine özel dispenserden 1-2 doz  L’rouge Köpük sabun alınır, su ile köpürtülür.Ellerinizi yıkadıktan sonra bol su ile durulayın. Özellikle ellerin sık yıkanması gereken mekanlarda, günde 18 - 20 defa rahatlıkla kullanılır.1 litre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Limon Kolonyası 125 ML - Sprey 80 Derece
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Limon Kolonyası 125 ML - Sprey 80 DereceL’rouge Limon Kolonyası serinletici özelliğiyle ferahlık sağlar, rahatlatır. Kalıcı kokusu sayesinde uzun süre etkisini kaybetmez. Hijyeniktir. Güvenli formülü ile cilde zarar vermez.125 ML..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Mandalina Kolonyası / Eau De Cologne
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Mandalina Kolonyası / Eau De Cologneküçük keyifli anlar yaşatır. 200 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Proshine Bulaşık Makinesi Tableti
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Proshine CHC Profit 100 / Bulaşık Makinesi Deterjanı30 Tablet - 60 Yıkama / KONSANTRE + CHC Profit  108/ Bulaşık Makinesi Tem. Mad.KONSANTRE BEDAVA!10 SÜPER GÜÇ*Zor Lekelerde Üstün Temizlik*Süper Parlatıcı Güç*Çamaşır Suyu Etkisi *Yağ Sökücü*Kireç Çözücü*Cam Koruyucu*Çelik Parlatıcı *Gümüş Koruma*Yarım Tablet Tam Performans*Düşük Sıcaklıklarda Üstün Performans30 Tablet Konsantre  30 TABLET = 60 YIKAMA..


Yorumlar

    Kötü           İyi
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)