L'rouge Doğum Sonrası Canlandırıcı Cilt Bakım Kremi / L’rouge Освежающий Крем для Ухода за Кожей после родов
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Doğum Sonrası Canlandırıcı Cilt Bakım Kremi,Phospolipid'ler, D-Panthenol, Vitamin E ve Glycerine ile zenginleştirilmiş formülü ile L’rouge Doğum sonrası canlandırıcı bakım kremi annenin cildinin canlı ve sağlıklı görünmesine, parlamasına yardımcı olur.SPF 20 ile güneşin zararlı UVA/UVB etkilerine karşı koruma sağlar. Özel olarak çalışılmış rengi ve geliştirilmiş formülüyle cilt tonunuza kolayca uyum sağlar ve nem dengesini korumaya yardımcı olur.Hafif, yağlı olmayan formülü gözenekleri kapatmaz. Cildin canlı, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.Paraben, Phtalate, Hayvansal Maddeler İÇERMEZ!L’rouge Освежающий Крем для Ухода за Кожей после родовОбогащенная Фосфолипидами, D-Пантенолом, Витамином Е и Глицерином Формула Крема для Ухода за Кожей после родов L’rouge помогает обрести коже матери живой, здоровый и сияющий вид. Благодаря SPF 20 обеспечивает защиту кожи от вредных солнечных лучей UVA/UVB.Благодаря специально разработанной формуле цвета идеально сливается с тоном кожи на лице и обеспечивает защиту уровня влажности кожи.  Легкая обезжиренная структура крема не закрывет поры. Помогает коже обрести живой, сияющий натуральный вид.0%НЕ СОДЕРЖИТ Парабен, Фталат, Вещества Животного Происхождения!50 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Intimate Spray / L’rouge Спрей Для Интимной Гигиены
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Intimate SprayKadın hayatında genital bölge bakımı, bölgenin farklı yapısı ve farklı dönemlerdeki değişkenliği nedeniyle özel bir temizlikalışkanlığı gerektirir. Dış Genital Bölge temizliği için ideal bir seçenek olan L’rouge Intimate Spray,içeriğindeki Borik asit ve diğer aktifler sayesinde kötü kokuların oluşumunu engeller.Genital bölgenin hassaslığı dikkate alınarak özel olarak üretilmiştir. Cildin nem seviyesinidengede tutarak, cildin hasar görmesini engellemeye yardımcı olur.pH 2,5-4,5 çalışma aralığı ile Genital bölge pH’ına uygundur. Cilde nazik bir bakım sağlar.Spray formu sayesinde genital bölgenin her bölümüne kolaylıkla ulaşır.Paraben, Phtalate, Hayvansal Maddeler İÇERMEZL’rouge Спрей Для Интимной ГигиеныВ связи с особым строением генитальной области и периодами, присущими только женскому организму, в жизни каждой женщины очень важное место занимает гигиена.Спрей Для Интимной Гигиены L’rouge  благодаря содержащимся в нем Борной кислоте и другим активным веществам препятствует образованию неприятного запаха. Специальная формула позволяет поддреживать уровень влаги кожи и защищает ее от повреждения. Уровень Ph продукта составляет 2,5-4,5, что идеально подходит данной зоне.Благодаря форме спрея действие продукта распространяется на всю область.  0% НЕ СОДЕРЖИТ Парабен, Фталат, Феноксиэтанол, Вещества Животного Происхождения!50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Baby Lotion Bebek Losyonu / L’rouge Лосьон для детей и новорожденных
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Baby Lotion Bebek LosyonuBebekler için Doğal Yağlar, Bitki Özleri, D-Panthenol ve vitaminler içeren losyonL’rouge Bebek Losyonu D-Panthenol, Allantoin, Olive Glycerides,Glycerine, Doğal Bitkisel Yağlar, Doğal Bitki Ekstraktları ve Vitaminlerile zenginleştirilmiş L’rouge Bebekler için Nemlendirici Vücut Losyonu bebeğincildinin bakımına ve nemini korumasına yardımcı olur.Cildi nemlendirir ve besler. Cildin ipeksi ve yumuşak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.SLES, Paraben, Phtalate,PhenoxyethanolHayvansal Maddeler İÇERMEZ!L’rouge Лосьон для детей и новорожденныхУвлажняющий Лосьон для тела для новорожденных обогащенный  D-Пантенолом, Аллантоином, Оливковыми Глицеридами,   Натуральными Растительными маслами, Экстрактами и Витаминами помогает обеспечить уход, увлажнение и защиту детской кожи.Увлажняет и питает кожу.Помогает коже обрести шелковистый вид и мягкость.0%НЕ СОДЕРЖИТ SLES, Парабен, Фталат, Феноксиэтанол, Вещества Животного Происхождения! 200 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Body Oil Vücut Yağı / L’rouge Детское Масло/Масло Для Тела
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Body Oil Vücut Yağıİçermiş oldukları buğday tohumu yağı ve vitaminler ile bebeğin ve annenin cildinin beslenmesine yardımcı olup yumuşatırken,papatya ekstraktı ile cildi rahatlatır. Cilt için geliştirilen özel formülü ile kolayca emilir.Paraben, Phtalate,Phenoxyethanol, SLES, Boya Hayvansal Maddeler İÇERMEZ!L’rouge Детское Масло/Масло Для ТелаМасло Зародышей Пшеницы и Витамины питают кожу мамы и малыша, в то время, как экстракт ромашки успокаивает ее. Благодаря специально разработанной формуле, масло легко впитывается. 0%НЕ СОДЕРЖИТ Парабен, Фталат, Феноксиэтанол,SLES, Краска, Вещества Животного Происхождения!200 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Body Oil Vücut Yağı / L’rouge Детское Масло/Масло Для Тела
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Body Oil Vücut Yağıİçermiş oldukları buğday tohumu yağı ve vitaminler ile bebeğin ve annenin cildinin beslenmesine yardımcı olup yumuşatırken,papatya ekstraktı ile cildi rahatlatır. Cilt için geliştirilen özel formülü ile kolayca emilir.Paraben, Phtalate,Phenoxyethanol, SLES, Boya Hayvansal Maddeler İÇERMEZ!L’rouge Детское Масло/Масло Для ТелаМасло Зародышей Пшеницы и Витамины питают кожу мамы и малыша, в то время, как экстракт ромашки успокаивает ее. Благодаря специально разработанной формуле, масло легко впитывается. 0%НЕ СОДЕРЖИТПарабен, Фталат,Феноксиэтанол,SLES, Краска,Вещества Животного Происхождения!200 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Feminine Intimate Gel pH4.2 / L’rouge Гель Для Интимной Гигиены pH4.2
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Feminine Intimate Gel pH4.2Clor Hexidin Diglukonat, Vitaminler, Doğal yağlar ve Doğal Bitki Özleriylezenginleştirilmiş formülü ve pH 4.2 ile Dış Genital bölgenin pH dengesini koruyarakdış vajinal temizlik sağlar.Paraben, Phtalate, Phenoxyethanol Hayvansal Maddeler İÇERMEZ!L’rouge Гель Для Интимной Гигиены pH4.2Формула, обогащенная Хлоргексидин Глюконатом, Витаминами, Натуральными маслами и Экстрактами растений с pH 4.2, обеспечивает чистоту и поддерживает баланс влажности кожи в генитальной области.0%НЕ СОДЕРЖИТ Парабен, Фталат, Феноксиэтанол,Вещества Животного Происхождения!200 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Healing Cream Pişik Önlemeye Yardımcı Krem / L’rouge Крем Предотвращает Появление Сыпи у Новорожденных
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Pişik Önlemeye Yardımcı KremDoğal Bitkisel Yağlar, Doğal Bitkisel Ekstraktlar ve Vitaminler ile zenginleştirilmiş L’rouge PişikÖnlemeye Yardımcı Bakım Kremi tahrişlere karşı ciltte bir bariyer oluşturarak korumayave bakım sağlamaya yardımcı olur. Cildi nemlendirir ve besler.***Paraben, LanolinPhtalate, BoyaRenklendiriciHayvansal Maddeler İÇERMEZ!***Çinko Oksit İÇERMEZ!Doğal Bitkisel Yağlar ve Vitaminler ile zenginleştirilmişpişik önlemeye yardımcı bakım kremi***L’rouge Крем Предотвращает Появление Сыпи у Новорожденных Крем для защиты от раздражения на основе Натуральных Растительных  Масел, Натуральных Растительных Экстрактов, обогащенный Витаминами образует на коже защитный барьер и ухаживает за ней. Увлажняет кожу, поддерживая уровень pH 5.5.0%НЕ СОДЕРЖИТПарабен, ЛанолинФталат, КраскаКрасительВещества Животного Происхождения! НЕ СОДЕРЖИТ Оксид Цинка! Крем для защиты от раздражения на основе Натуральных Растительных  Масел, Натуральных Растительных Экстрактов, обогащенный Витаминами,100 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Moisturising Nipple Care Cream Göğüs Ucu Bakım Kremi / L’rouge Крем для ухода за сосками
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Göğüs Ucu Bakım KremiHamilelik ve emzirme dönemleri için özel olarak geliştirilmiş Doğal BitkiselYağlar, Doğal Bitki Extraktlar ve Vitaminler ile zenginleştirilmiş Göğüs Ucu Bakım Kremi.Göğüs ucunda çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Emzirme öncesi ve sonrası annenin konforunu sağlar.Düzenli kullanımda göğüs ucunun daima sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlar.Emzirmeden önce silinmesine gerek yoktur.***Lanolin İÇERMEZ!Doğal Bitkisel Yağlar, Doğal Bitkisel Ekstraktlar ve Vitaminler ilezenginleştirilmiş göğüs ucu bakım kremi. Temizlemeden Güvenle Emzirin.***Paraben, LanolinPhtalate, BoyaRenklendiriciHayvansal Maddeler İÇERMEZ!L’rouge Крем для ухода за соскамиСпециально созданная для периода беременности и грудного вскармливания формула Крема на основе Натуральных Растительных Масел, Экстрактов и обогащенная Витаминами помогает предотвратить появление Трещин на сосках; обеспечивает приятное ощущение женщинам до и после грудного кормления. Регулярное применение осуществляет уход за кожей в данной области груди. Перед вскармливанием крем смывать НЕ НУЖНО. НЕ СОДЕРЖИТ Ланолин!Крем для ухода на основе Натуральных Растительных  Масел, Натуральных Растительных Экстрактов, обогащенный Витаминами. Безопасен для грудного вскармливания. Экстракт Цветка РомашкиМасло ЖожобаМасло Зародышей ПшеницыМасло ШиЦветок КалендулыМакадамия0%НЕ СОДЕРЖИТПарабен, ЛанолинФталат, КраскаКраситель Вещества Животного Происхождения! 30 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Mother To Be Cream Annelik Öncesi Çatlak Önlemeye Yardımcı Krem
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
Özellikleri ve FaydalarıHamilelikte veya hızlı kilo alma durumunda çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Hamileliğin üçüncü ayından itibaren sabah ve akşamları incebir tabaka halinde sürülmesi cildin nemlenmesini sağlamakla birlikte,çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Hyaluronic Acid, Doğal Bitkisel Yağlar, Doğal Bitkisel Ekstraktlar ve Vitaminlerile zenginleştirilmiş Annelik Öncesi Çatlak Önlemeye Yardımcı Kremİçerdiği Aktif MaddelerHyaluronic Acid, Shea Butter, Dexpanthenol, Allantoin, Centella Asiatica Extract, Perilla seedoil, Buğday tohumu yağı, Zea mays germ oil, Jojoba tohumu yağı, Macadamia ternifoliaseed oil, Olive glicerides, Lysolecithin Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Vitamin A,Vitamin E, GliserinParaben,Phtalate,RenklendiriciHayvansal Maddeler İÇERMEZ!100 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
Yeni
Red Point Gel For Woman
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
Red Point Gel For WomanVAJİNAL KURULUK Vajinal ıslanma (vajinal lubrikasyon) nasıl olur?Vajina girişinde (Bartholin ve Skene bezleri) ve rahim ağzındaki özel salgı bezleri sümüksü kıvamda, şeffaf ve kaygan bir sıvı salgılayarak vajinanın kayganlığını sağlamaktadırlar.Sağlıklı ve konforlu bir cinsel ilişki için vajina iyice kayganlaştırılmış (sulanmış) olmalıdır. Vajinanın girişinde bulunan salgı bezleri ile vajinal kanalın ıslanmasının sağlanmasına “vajinal ıslanma (vajinal lubrikasyon)” adı verilir. Vajinal salgı bezleri arasında en sık olarak Bartholin ve Skene bezleri bulunmaktadır. Bartholin bezleri vajinal girişte sağlı ve sollu iki tarafta bulunan bezlerdir. Bartholin bezlerinin salgılarını vajinaya boşaltan kanal kısımlarının tıkanması sonucunda “bartholin apsesi ve bartholin kisti” adı verilen problemler ortaya çıkar.   Skene bezleri ise idrar kanalı çıkışında ve vajinanın dış kısmında idrar kanalı çevresinde yerleşmiş olan bezlerdir. Skene bezleri vajinanın üst kısmında idrar kanalı tarafında yoğunlaşmış olan bezler olup erkekteki prostat bezine eşdeğerdir ve kadınlarda  “G noktası” adı verilen erojen (hazsal) bölgeyi de oluşturan kısımdır. Vajinal salgı, cinsel ilişkide ön sevişme sırasında kadının cinsel uyarılması ile en üst (optimum) seviyede oluşmaktadır.Vajinal ıslanmayı sağlayan bezlerin salgıları kaygan, renksiz, şeffaf ve kokusuzdur, iç çamaşırda da iz bırakmaz. İç çamaşırda iz bırakan, kokulu, renkli, kıvamlı akıntılar vajinal enfeksiyonun habercisidir.Cinsel ilişki haricinde kadının yürürken bile genital dudakların birbirine sürtünme ile aşınmasını da vajinal salgı bezlerinin lubrikasyonu önlemektedir.Vajinal kuruluk nedir?Bazı durumlarda özellikle cinsel ilişki sırasında vajina kayganlığı yeterli olmaz, buna “vajinal kuruluk” denir.  Böyle bir durumda cinsel ilişki beklenen düzeyde değildir ve hatta kadın açısından ağrılı olabilir.VAJİNAL KURULUK NEDENLERİVajinal kuruluk ve vajinadaki ıslanmanın az olmasındaki nedenler:Menopoz dönemiSüt hormonunun artışı (Hiperprolaktinemi)Vajinal enfeksiyonlarKullanılan bir takım ilaçlarStresVajinal floranın bozulmasıVajina içini yıkama (Vajinal duş)Vajina içine çok fazla fitil, tampon ve ilaçların konulmasıCinsellikle ilgili olan vajinada kuruluk nedenleri:Cinsel isteksizlik,Cinsel partner ile uyumsuzluk, güvensizlik, iletişim problemleri,Cinsel ilişkide ağrı (Disparoni).Vajinal kuruluk yakınması genellikle menopoz sonrası yıllarda kadınlık hormonu (östrojen) eksikliğine bağlı olarak oluşur ve menopozda hormon tedavisi ile giderilir. Ancak normal erişkinlerde de vajinal kuruluk yakınması olabilir. Vajinal lubrikant kullanımı (vajinal kayganlaştırıcılar)Cinsel ilişki sırasında vajinayı kayganlaştıran ve bu şekilde penetrasyonun (birleşmenin) kolay olmasını sağlayan tıbbi ürünlere “vajinal lubrikan (lubrikant)” adı verilir. Vajinal kuruluğa neden olabilecek hiç bir neden bulunamaması durumlarında lubrikant adı verilen kayganlaştırıcılar kullanılabilir. Red Point Gel For Woman Kan dolaşımını uygulandığı noktaya toplayarakıslanmayı sağlamak, orgazma hazırlamakve hazzı arttırmak amacıyla kullanılır.Daha önceden de olabileceği gibi genellikle menopoz dönemi ve sonrasında kuruma nedeni ile kadınlar ilişki sırasında sorun ve zorluk yaşar. Bu ürün ıslanma işlevini yerine getirerekilişkiyi kolay ve keyifli hale getirir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)