Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

L'rouge Anti-Acne CREAM
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Acne CREAMSivilce, Siyah Nokta ve Ölü Hücrelere karşı Etkili ÇözümL’rouge Anti-Acne Cream%100 Saf Vişne Çekirdeği Yağı içeren Anti-Akne KremSivilce, Siyah Nokta ve Ölü Hücrelere karşı Etkili ÇözümSivilce, akne ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Akneli ve sivilceye eğilimli ciltlerDerinlemesine nemlendiren, %100 saf Vişne çekirdeği yağı içeren krem, ciltte yağ kontrolünü sağlayarak sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Sabah-Akşam günde 2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde uygulayın. Öncesinde L’rouge Anti-Acne Cilt Maskesi kullanmanız tavsiye edilir.Nasıl Çalışır ?Akneyi tetikleyen 4 temel faktör olan , aşırı yağ bezi aktivitesi, hücre birikimi, bakteri ve enflamasyonu kontrol altına alır. Vişne Çekirdeği Yağı güçlü antioksidan özelliği sayesinde bir taraftan bakterileri uzaklaştırır ve daha temiz bir cilt için sivilce, akne ve siyah noktaları azaltırken diğer taraftan yoğun nemlendirme özelliği ile sivilcelerden kaynaklanan tahriş ve yanmayı yatıştırır.%100 Saf Vişne çekirdeği yağı içerirL’rouge Cilt Bakım Ürünlerinde (Maske, Krem, Gel vb.) bulunan yağlar çekirdeklerin kırılarak çıkarılan içlerinden, dünyanın en ileri ekstraksiyon yöntemlerinden olan “Süper Kritik Karbondioksit (CO2)” ekstraksiyonu yöntemi ile kimyasal solvent kullanılmadan saf olarak elde edilmektedir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Acne MASKE 6X15 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Acne MASKE 6X15 ml%100 Saf Vişne Çekirdeği Yağı içeren arındırıcı Anti-Akne Cilt MaskesiSivilce, Siyah Nokta ve Ölü Hücrelere karşı Etkili ÇözümSivilce, akne ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Akneli ve sivilceye eğilimli ciltlerDerinlemesine temizleyen ve arındıran, %100 saf Vişne çekirdeği yağı, Kaolin ve Montmorillonit killerini içeren maske, cilt yüzeyindeki aşırı yağı emerek sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Haftada 2-3 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10-15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L’rouge Anti-Acne Cream ile cilt bakımınıza devam edin.Nasıl Çalışır ?Akneyi tetikleyen 4 temel faktör olan , aşırı yağ bezi aktivitesi, hücre birikimi, bakteri ve enflamasyonu kontrol altına alır. Montmorillonit ve Kaolin killeri aşırı yağı emer, gözenekleri temizler ve birikimleri arındırır. Vişne Çekirdeği Yağı antioksidan özelliği sayesinde bir taraftan bakterileri uzaklaştırır ve daha temiz bir cilt için siyah noktaları azaltırken diğer taraftan yoğun nemlendirme özelliği ile sivilcelerden kaynaklanan enflamasyonu yatıştırır.%100 Saf Vişne çekirdeği yağı içerirL’rouge Vişne Çekirdeği Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan “Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu” yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir.6X15 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Aging CREAM
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Anti-Aging Cream%100 Saf Susam Yağı içeren yaşlanma karşıtı KremZamansız yaşlanmaya, kuru ve mat görünümlü ciltlere karşı Etkili ÇözümZamansız Yaşlanma etkilerinin önlenmesine kuru ve mat görünümün giderilmesine yardımcı olur.Kuru, Mat ve zamansız yaşlanmış ciltlerİçeriğindeki doğal lesitin sayesinde derinlemesine ve yoğun bir şekilde cildi nemlendirerek, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin kuru ve mat görünmesini engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Sabah-Akşam günde 2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde uygulayın. Öncesinde L’rouge Anti-Aging Cilt Maskesi kullanmanız tavsiye edilir.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki doğal lesitin sayesinde, taşıdığı antioksidan maddelerin cilt tarafından kolayca ve en alt tabakalara kadar emilimini sağlayarak kalıcı bir nem oluşturduğu için cildin yaşlanmasını engellemeye, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.%100 Saf Susam yağı içerirL’rouge Cilt Bakım Ürünlerinde (Maske, Krem, Gel vb.) bulunan yağlar çekirdeklerin kırılarak çıkarılan içlerinden, dünyanın en ileri ekstraksiyon yöntemlerinden olan “Süper Kritik Karbondioksit (CO2)” ekstraksiyonu yöntemi ile kimyasal solvent kullanılmadan saf olarak elde edilmektedir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Aging MASKE 6X15 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Aging MASKE 6X15 ml%100 Saf Susam Yağı içeren yaşlanma karşıtı Cilt MaskesiZamansız yaşlanmaya, kuru ve mat görünümlü ciltlere karşı Etkili ÇözümZamansız Yaşlanma etkilerinin önlenmesine kuru ve mat görünümün giderilmesine yardımcı olur.Kuru, Mat ve zamansız yaşlanmış ciltlerYumuşak bir şekilde cildi temizleyen ve arındıran, %100 saf susam yağı, Kaolin ve Montmorillonit killerini içeren maske, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin kuru ve mat görünmesini engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Haftada 2-3 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L’rouge Anti-Aging Cream ile cilt bakımınıza devam edin.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki doğal lesitin sayesinde, taşıdığı antioksidan maddelerin cilt tarafından kolayca ve en alt tabakalara kadar emilimini sağlayarak kalıcı bir nem oluşturduğu için cildin yaşlanmasını engellemeye, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.%100 Saf Susam yağı içerirL’rouge Susam Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan “Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu” yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir.6X15 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Wrinkle CREAM
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Wrinkle CREAMKırışıklık ve yoğun mimik çizgilerine karşı Etkili ÇözümL’rouge Anti-Wrinkle Cream%100 Saf Kayısı Çekirdeği Yağı içeren kırışıklık önleyici KremKırışıklık ve yoğun mimik çizgilerine karşı Etkili ÇözümKırışıklıkların, mimik çizgilerinin ve Pürüzlü görünümün giderilmesine yardımcı olur.Pürüzlü ve kırışmaya eğilimli ciltlerÇok yoğun doymamış yağ asitleri ile cildi besleyen ve cilt elastikiyetini yüksek oranda arttırarak ince çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Sabah-Akşam günde 2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde uygulayın. Öncesinde L’rouge Anti-Wrinkle Cilt Maskesi kullanmanız tavsiye edilir.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki %95 doymamış yağ asidi ile cilt elastikiyetini yüksek oranda arttırmaya, ideal oleik ve linoleik asit oranı ile cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesine, ince çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.%100 Saf Kayısı çekirdeği yağı içerirL’rouge Cilt Bakım Ürünlerinde (Maske, Krem, Gel vb.) bulunan yağlar çekirdeklerin kırılarak çıkarılan içlerinden, dünyanın en ileri ekstraksiyon yöntemlerinden olan “Süper Kritik Karbondioksit (CO2)” ekstraksiyonu yöntemi ile kimyasal solvent kullanılmadan saf olarak elde edilmektedir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Wrinkle MASKE 6X15 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Wrinkle MASKE 6X15 ml%100 Saf Kayısı Çekirdeği Yağı içeren kırışıklık önleyici Cilt MaskesiKırışıklık ve yoğun mimik çizgilerine karşı Etkili ÇözümKırışıklıkların, mimik çizgilerinin ve Pürüzlü görünümün giderilmesine yardımcı olur.Pürüzlü ve kırışmaya eğilimli ciltlerDerinlemesine temizleyen ve arındıran, %100 saf Kayısı çekirdeği yağı, Kaolin ve Montmorillonit killerini içeren maske, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesine, ince çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Haftada 2-3 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10-15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L'rouge Anti-Wrinkle Cream ile cilt bakımınıza devam edin.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki %95 doymamış yağ asidi, ideal oleik ve linoleik asit oranı ile cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesine, ince çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.%100 Saf Kayısı çekirdeği yağı içerirL’rouge Kayısı Çekirdeği Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan “Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu” yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir.6X15 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Aynısafa Yağı Kremi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Aynısafa Yağı Kremi cildiniz için ideal bir bakım sağlar. Pürüzlü ve kurumuş cildin tekrar esnemesine yardımcı olarak kadifemsi yumuşaklığına kavuşmasına ve ipeksi bir hal almasına yardımcı olur. Ayrıca kışın soğukta cildin ve dudakların kurumasını ve çatlamasını önlemeye yardımcı olur.150ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Face Peeling,  Günlük Hassas ve Derin Temizleyici
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Günlük Hassas ve Derin TemizleyiciCilt yüzeyinde olağanüstü temizlik ve parlaklık sağlayan bu harika ürün, yüziçin ayrı özel ince granüllü hafif yapısıyla günlük cilt temizliğinizin ayrılmaz birparçası olacaktır. Cildi nazikçe ölü deriden arındıran, L’rouge Face Peelingjel, daha taze, yumuşak ve canlı bir cilt için ciltteki kir, yağ ve gözenekleri tıkayankalıntıları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.Parfüm; renklendirici içermez.Hassas ciltlerin kullanımına uygundur50 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Nourishing & Refreshing MASKE 6X15 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Nourishing & Refreshing MASKE 6X15 ml%100 Saf Şeftali Çekirdeği Yağı içeren besleyici ve canlandırıcı Cilt MaskesiOlgun ciltlerin canlanmasına karşı Etkili ÇözümOlgun ciltlerin beslenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.Olgun veya zamansız yaşlanmış ciltlerBir taraftan yumuşak bir şekilde cildi temizlerken diğer taraftan içerdiği vitamin ve doymamış yağlar sayesinde olgun ciltleri besler. Cildin beslenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Haftada 1-2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L'rouge Nourishing&Refreshing Cream ile cilt bakımınıza devam edin.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki olgun ciltlerin ihtiyacı olan Linoleik Asit, Oleik Asit, Palmitik Asit ile birlikte A, B ve E vitaminleri gibi önemli besleyicilerle olgun cildi besleyip canlandırırken diğer taraftan yağ özelliği taşımayan yoğun yağ asitleri sayesinde yumuşak ve derin bir temizlik sağlar.%100 Saf Şeftali çekirdeği yağı içerirL’rouge Şeftali Çekirdeği Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan “Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu” yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir.6X15 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Nourishing&Refreshing CREAM
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Nourishing&Refreshing CREAM%100 Saf Şeftali Çekirdeği Yağı içeren besleyici ve canlandırıcı KremOlgun ciltlerin canlanmasına karşı Etkili ÇözümOlgun ciltlerin beslenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.Olgun veya zamansız yaşlanmış ciltlerİçerdiği birçok vitamin ve doymamış yağlar sayesinde olgun ciltleri besler. Cildin beslenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Sabah-Akşam günde 2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde uygulayın. Öncesinde L’rouge Nourishing&Refreshing Cilt Maskesi kullanmanız tavsiye edilir.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki olgun ciltlerin ihtiyacı olan Linoleik Asit, Oleik Asit, Palmitik Asit ile birlikte A, B ve E vitaminleri gibi önemli besleyicilerle olgun cildi besleyip canlandırırken diğer taraftan yağ özelliği taşımayan yoğun yağ asitleri sayesinde cildin yenilenmesine yardımcı olur.%100 Saf Şeftali çekirdeği yağı içerirL’rouge Cilt Bakım Ürünlerinde (Maske, Krem, Gel vb.) bulunan yağlar çekirdeklerin kırılarak çıkarılan içlerinden, dünyanın en ileri ekstraksiyon yöntemlerinden olan “Süper Kritik Karbondioksit (CO2)” ekstraksiyonu yöntemi ile kimyasal solvent kullanılmadan saf olarak elde edilmektedir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Radiance Renewal CREAM
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Radiance Renewal Cream%100 Saf Buğday Ruşeymi yağı içeren leke karşıtı ve cilt tonunu düzenleyici KremHiperpigmentasyona karşı etkili bakım ve leke oluşumunu engellemeye Etkili ÇözümKahverengi lekelerin oluşumuna ve güneşin ciltte oluşturacağı hasarın önlenmesine yardımcı olur.Hiperpigmentasyon oluşumuna eğilimli ve güneşe karşı hassas ciltlerİçeriğindeki vitaminler ve yoğun antioksidanlar sayesinde, ciltte renk düzensizlikleri ve leke oluşumunu önleyerek cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına ve cilt yüzeyindeki hasarlı dokunun cilt tonu ile eşitlenmesine yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Sabah-Akşam günde 2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde uygulayın. Öncesinde L’rouge Radiance Renewal Cilt Maskesi kullanmanız tavsiye edilir.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki Kaolin ve Montmorillonit killer ile ölü hücreleri ve siyah noktaları temizlerken, spingolipidler, uzun zincirli yağ asitleri, A,D, E,B1,B2,B3 vitaminleri, oleik, palmitik, linoleik, yağ asitleri, sayesinde taşıdığı antioksidan maddelerin ciltte oluşturduğu güçlü bariyer sayesinde de renk düzensizliklerinin oluşmasını engellemeye, cilt tonunun eşitlenmesine ve cildin güneş ışınlarından lekelenmesini engellemeye yardımcı olur.%100 Saf Buğday Ruşeymi yağı içerirL’rouge Cilt Bakım Ürünlerinde (Maske, Krem, Gel vb.) bulunan yağlar çekirdeklerin kırılarak çıkarılan içlerinden, dünyanın en ileri ekstraksiyon yöntemlerinden olan “Süper Kritik Karbondioksit (CO2)” ekstraksiyonu yöntemi ile kimyasal solvent kullanılmadan saf olarak elde edilmektedir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Radiance Renewal MASKE 6X15 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Radiance Renewal MASKE 6X15 ml%100 Saf Buğday Ruşeymi Yağı içeren leke karşıtı ve cilt tonunu düzenleyici Cilt MaskesiHiperpigmentasyona karşı etkili bakım ve leke oluşumunu engellemeye Etkili ÇözümKahverengi lekelerin oluşumuna ve güneşin ciltte oluşturacağı hasarın önlenmesine yardımcı olur.Kuru, Mat ve zamansız yaşlanmış ciltlerHiperpigmentasyon oluşumuna eğilimli ve güneşe karşı hassas ciltler yumuşak bir şekilde cildi temizleyen ve ölü hücrelerden arındıran, %100 saf Buğday Ruşeymi yağı, Kaolin ve Montmorillonit killerini içeren maske, ciltte leke oluşumunu önleyerek parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına ve cilt yüzeyindeki hasarlı dokunun cilt tonu ile eşitlenmesine yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Haftada 2-3 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L’rouge Radiance Renewal Cream ile cilt bakımınıza devam edin.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki Kaolin ve Montmorillonit killer ile ölü hücreleri ve siyah noktaları temizlerken, spingolipidler, uzun zincirli yağ asitleri, A,D, E,B1,B2,B3 vitaminleri, oleik, palmitik, linoleik, yağ asitleri, sayesinde taşıdığı antioksidan maddelerin ciltte oluşturduğu güçlü bariyer sayesinde de renk düzensizliklerinin oluşmasını engellemeye, cilt tonunun eşitlenmesine ve cildin güneş ışınlarından lekelenmesini engellemeye yardımcı olur.%100 Saf Buğday Ruşeymi yağı içerirL’rouge Buğday Ruşeymi Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan “Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu” yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir.6X15 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Renovate & Repairing MASKE  6x15ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Renovate & Repairing MASKE Yorgun, Yıpranmış ciltlerin canlanmasına karşı Etkili Çözüm %100 Saf Nar Çekirdeği Yağı içeren yenileyici ve onarıcı Cilt Maskesi Yorgun, Yıpranmış ciltlerin canlanmasına karşı Etkili Çözüm Yorgun ve yıpranmış ciltlerin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Yorgun veya zamansız yıpranmış ciltler Yoğun bir şekilde E vitamini ve Polifenol içeren Nar Çekirdeği Yağı sağlıklı doku oluşumunu uyarıp cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirirken, cilt hasarlarını onarmaya yardımcı olan besleyici ve onarıcı bir maskedir. Nasıl Kullanılır; Haftada 2-3 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10-15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L'rouge Renovate&Repairing Cream ile cilt bakımınıza devam edin. Nasıl Çalışır ? İçeriğinde bulunan zengin punicic asit, antioksidan özelliğe sahip polifenoller ve yüksek oranda E Vitamini hasar görmüş cildi yapılandırır ve yeniler. Cildin gereksinimlerini karşılamanın yanında, cildi yenileyici "rejeneratif" özelliği sayesinde cildi beslenmesine ve yenilenmesine yardımcı olur. %100 Saf Nar çekirdeği yağı içerir L'rouge Nar Çekirdeği Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan "Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu" yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir. 6x15ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Renovate&Repairing CREAM
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Renovate&Repairing CREAMYorgun, Yıpranmış ciltlerin canlanmasına karşı Etkili ÇözümL’rouge Renovate & Repairing Cream%100 Saf Nar Çekirdeği Yağı içeren yenileyici ve onarıcı KremYorgun, Yıpranmış ciltlerin canlanmasına karşı Etkili ÇözümYorgun ve yıpranmış ciltlerin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.Yorgun veya zamansız yıpranmış ciltlerYoğun bir şekilde E vitamini ve Polifenol içeren Nar Çekirdeği Yağı sağlıklı doku oluşumunu uyarıp cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirirken, cilt hasarlarını onarmaya yardımcı olan besleyici ve onarıcı bir kremdir.Nasıl Kullanılır;Sabah-Akşam günde 2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde uygulayın. Öncesinde L’rouge Renovate&Repairing Cilt Maskesi kullanmanız tavsiye edilir.Nasıl Çalışır ?İçeriğinde bulunan zengin punicic asit, antioksidan özelliğe sahip polifenoller ve yüksek oranda E Vitamini hasar görmüş cildi yapılandırır ve yeniler. Cildin gereksinimlerini karşılamanın yanında, cildi yenileyici “rejeneratif” özelliği sayesinde cildi beslenmesine ve yenilenmesine yardımcı olur.%100 Saf Nar çekirdeği yağı içerirL’rouge Cilt Bakım Ürünlerinde (Maske, Krem, Gel vb.) bulunan yağlar çekirdeklerin kırılarak çıkarılan içlerinden, dünyanın en ileri ekstraksiyon yöntemlerinden olan “Süper Kritik Karbondioksit (CO2)” ekstraksiyonu yöntemi ile kimyasal solvent kullanılmadan saf olarak elde edilmektedir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Renovate&Repairing MASKE 6X15 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Renovate&Repairing MASKE 6X15 ml%100 Saf Nar Çekirdeği Yağı içeren yenileyici ve onarıcı Cilt MaskesiYorgun, Yıpranmış ciltlerin canlanmasına karşı Etkili ÇözümYorgun ve yıpranmış ciltlerin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.Yorgun veya zamansız yıpranmış ciltlerYoğun bir şekilde E vitamini ve Polifenol içeren Nar Çekirdeği Yağı sağlıklı doku oluşumunu uyarıp cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirirken, cilt hasarlarını onarmaya yardımcı olan besleyici ve onarıcı bir maskedir.Nasıl Kullanılır;Haftada 2-3 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10-15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L’rouge Renovate&Repairing Cream ile cilt bakımınıza devam edin.Nasıl Çalışır ?İçeriğinde bulunan zengin punicic asit, antioksidan özelliğe sahip polifenoller ve yüksek oranda E Vitamini hasar görmüş cildi yapılandırır ve yeniler. Cildin gereksinimlerini karşılamanın yanında, cildi yenileyici “rejeneratif” özelliği sayesinde cildi beslenmesine ve yenilenmesine yardımcı olur.%100 Saf Nar çekirdeği yağı içerirL’rouge Nar Çekirdeği Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan “Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu” yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir.6X15 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)