Yeni
Aynı Sefa Yağı Kremi - Calendula Oil Cream
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Aynısafa Yağı Kremi cildiniz için ideal bir bakım sağlar. Pürüzlü ve kurumuş cildin tekrar esnemesine yardımcı olarak kadifemsi yumuşaklığına kavuşmasına ve ipeksi bir hal almasına yardımcı olur. Ayrıca kışın soğukta cildin ve dudakların kurumasını ve çatlamasını önlemeye yardımcı olur.150ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Argan Yağlı Yüz,  El ve Vücut Kremi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Argan Yağlı Yüz,  El ve Vücut Kremi“NEMLENDİRİR, CANLANDIRIR VE YAŞAMINIZA KEYİF KATAR”“L’rouge Argan Yağlı Yüz, El ve Vücut Kremi, Şampuan ve Duş Jeliyle siz de cildinizi şımartın!”L’rouge Argan Yağlı Yüz, El ve Vücut Kremi, %100 argan yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle, cildinizin yumuşamasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Aromatik kokusuyla cilt bakımınıza keyif katar. Kompleks yapısı ve özel formülüyle cildinizi maksimum oranda nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.100 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Köpük Sabun 421 Deniz Mineralleri Konsantre 1lt
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Köpük Sabun 421 Deniz Mineralleri Konsantre 1ltKullanıma hazır Köpük SabunMaksimum Köpük, maksimum hijyen.Çok sık kullanımlarda bile elde iritasyona sebep olmaz, güvenle kullanılabilir.Elde hoş bir yumuşaklık bırakır ve elin pH dengesini bozmaz.Elleri mikroplardan korur, dezenfekte eder. Düzenli kullanıldığında cilt hastalıklarına yol açan bakteri ve mantarların üremesini engeller. Vücut kokularına sebep olan bakterilere, egzama ve akneye karşı etkilidir.Mamul içindeki aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanabilir.     İçeriği: Gliserin, Cocamidopropyl Betaine(Dezenfektan)Kullanım Şekli: Kirli avuç içine özel dispenserden 1-2 doz  L’rouge Köpük sabun alınır, su ile köpürtülür.Ellerinizi yıkadıktan sonra bol su ile durulayın. Özellikle ellerin sık yıkanması gereken mekanlarda, günde 18 - 20 defa rahatlıkla kullanılır.1 litre..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge ph Aloe Vera Özlü Nemlendirici Soft Krem
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge ph Aloe Vera Özlü Nemlendirici Soft KremSoft Nemlendirici Krem, Aloe Vera Katkılı Kolay Emilen Özel Formülİçeriğindeki aktif maddeler:With Natural MineralsVitaminsAllantoinGlycerine & Almond OilFaydaları:ph Soft Cream cildinizin günlük bakımı için hazırlanmış olup aloe vera ekstraktı ve özel nemlendiriciler içeren ideal bir nemlendirici kremdir. Bileşimindeki aloe vera extraktı ve nemlendirici bakım maddeleri sayesinde cildi besler, nemlendirir, cildin yumuşak ve ipeksi olmasını sağlar. Her cilt tipine uygundur.150ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Günlük El Bakım Kremi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Kuru Ciltler İçin Günlük El Bakım Kremikuru ciltlerin günlük bakımını yaparken ipeksi homojen yapısı ile;*Cildin nem seviyesinin korunmasına yardımcı olur. Cildin kurumasına karşı etkili ve uzun süreli bir koruma sağlamaya yardımcı olur.*Cildin doğal yapısını ve koruyucu tabakayı muhafaza etmeye yardımcı olur.*Cilde anında bir rahatlama hissi verir. Cildin daha yumuşak, esnek, canlı ve ipeksi bir hal almasını sağlayarak cilde mükemmel bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.*Her gün kullanıldığında ellerin kurumasını ve çatlamasını önlemeye yardımcı olur.*Eller ile birlikte dirsekler, dizler, yüz ve ayaklar gibi kurumuş cildinizin ekstra bakıma ihtiyaç duyduğu tüm bölgelerde kullanabilirsiniz.*İyileştirici özelliği kanıtlanmış Allantoin başta olmak üzere, içerdiği özel bileşenler, gliserin, badem yağı ve vitaminler bir araya getirilerek kurumuş eller için hızla etki gösteren günlük bir bakım sağlamaya yardımcı olur.100 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Hyaluronic Acid Serum
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Hyaluronic Acid Serum,Hyaluronic Serum Cildi maksimum seviyede nemlendirmek, doğal miktobiyota oluşumunu desteklemek için Hyaluronic Acid, Provitamin B5,Polisakkaritler & Monosakkaritler ve Doğal Bitkisel Ekstraktlar ile zenginleştirilmiş Hyaluronic Serum L'rouge Professional Hyaluronic Serum,formülünde bulunan; Süper düşük moleküler ağırlıklı (3K – 10 KDa) Hyaluronic Acid yapısı sayesinde cildi alt katmanlarına kadar nemlendirerekciltte kırışıklık ve sarkmaların önlenmesine yardımcı olur. Güçlü Anti Oksidant özelliği ile cilt bariyerinin sağlıklı gelişimini destekler,cildi besler. Cildin doğal mikrobiyota oluşumunu desteklemek için Polisakkaritlerin ve Monosakkaritlerin karışımından oluşanPrebiyotik cildin doğal bariyer gelişimini destekler.İçeriğinde bulunan zengin bitkisel kompleks ile ciltte kan dolaşımını ve mikro sirkülasyonu destekleyerek cildin son derece sıkı, pürüzsüz, canlı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.Aktif Maddeler;Hyaluronic AcidProvitamin B5PrebiyotikCentella Asiatica ExtractRuscus Aculeatus Extractrma.comVitis Vinifera Leaf ExtractHedera Helix ExtractPolygonum Fagopyrum ExtractAesculus Hippocastanum ExtractTroxerutinL’rouge Professional Hyaluronic Serum, formülünde bulunan; Süper düşük moleküler ağırlıklı (3K – 10 KDa) Hyaluronic Acid yapısısayesinde cildi alt katmanlarına kadar nemlendirerek ciltte kırışıklık ve sarkmaların önlenmesine yardımcı olur. Güçlü Anti Oksidantözelliği ile cilt bariyerinin sağlıklı gelişimini destekler, cildi besler.Cildin doğal mikrobiyota oluşumunu desteklemek için Polisakkaritlerin veMonosakkaritlerin karışımından oluşan Prebiyotik cildin doğal bariyer gelişimini destekler.30ml30 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Plump Lips Dolgun Dudaklar,  Ruj
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Plump Lips Dolgun DudaklarDudaklarınız 3 dakikada dolgunlaşsın, Ruj- Formülündeki nemlendirici içerik hyalüronik asit mikroküreler sayesinde dudak yüzeyini anında nemlendirir.- L'rouge Plump Lips: patentli dudak dolgunlaştırıcı formül; daha renkli ve cezp edici bir görünüm sağlar.- Aktif Tri-Peptit karışım, dudakları dolgunlaştırırken, düzenli kullanımda daha yumuşak ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar.- L'rouge Plump Lips hipoalerjenik ve parfüm içermeyen formülü, dermatologlar tarafından onaylıdır.İçeriğinde yer alan Hylüronik Asit,Trı-peptid ve patentli içeriği L'rouge Plump Lips'in eşsiz karışımı ile 3 dakika içerisinde daha dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda dudakları nemlendirip, yumuşaklık sağlarken, oluşturduğu koruma kalkanı ile nemi hapseder.Düzenli kullanım sonucu, dudak yapısını pürüzsüzleştirir.6,5 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Professional Vitacell Peel Off Mask Multi Vitamin
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Professional Vitacell Peel Off Mask Multi Vitamin Vitacell Soyulabilir Maske;Vitaminler, Hyualuronic Acid, ZeytinGliseritleri, Aynı Safa Extraktı, PanaxGinseng extraktı, Ihlamur Ekstraktı,Pro Vitamin B5, Vitamin E, biotin veAloe Vera Extraktı ile PaketlenmişYatıştırıcı Maske - Safsızlıkları Giderirve Pürüzsüz ve Esnek Cilt BırakarakYağ Nem Dengesini Geri Kazanır.6ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Red & Black Eyebrow Kit / Dörtlü Kaş Farı
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Red & Black Eyebrow Kit / Dörtlü Kaş FarıBakımlı kaşlar için...3 Güzellik Etkisi Aynı Anda√ Şekil verme (Boşlukları doldurun, istediğiniz kaş şekline ulaşın.)√ Aydınlatma (Kaş şekillendirme sonrası kaş çevresini aydınlatın.)√ Baz (Porselen görünümlü göz altı ve göz kapağı için.)..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Red & Black Recovery Naturel Mascara
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Red & Black Recovery Naturel Mascara(Kaş ve Kirpik besleyici şeffaf maskara) Kaş ve Kirpik besleyici şeffaf maskara ile daha canlı, uzun ve doğalgörünümlü kirpikler!..Doğal, etkili bakışlar ile canlı ve sağlıklı kirpikler elde etmeniz L’rouge Red & Black Recovery Naturel Mascara ile artık çok kolay.Kendine özel fırçası ve içerdiği özel vitaminler ve kaplı pigmentler sayesinde istenen sonuca anında ulaşır.7 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Stem Cell Serum
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Stem Cell Serum,Doğal ve Tropikal EjderhaKanı (Croton Lechleri ResinPowder), Hyaluronic Acid, cildindoğal miktobiyota oluşumunudesteklemek için Polisakkaritler veMonosakkaritler ile zenginleştirilmişL’rouge Professional Stem CellSerum içeriğindeki doğal özlerleC vitamininden 20, E vitaminindenise 50 kat daha etkili bileşenleresahiptir.Kolajen üretimini destekleyen budoğal ürün, cildin kendi kendiniyenilemesine ve cilt kalitesininyükselmesini destekliyor.L’rouge Professional Stem CellSerum ciltte yarattığı etki ile tam birgençlik iksiridir.Aktif Maddeler;Croton Lechleri Resin PowderPolisakkaritler ve MonosakkaritlerHyaluronic AcidL’rouge Professional Stem Cell Serumuniçeriğinde bulunan Ejderha Kanı, dünyanınen güçlü doğal antioksidan kaynağı olarakkabul ediliyor. Hollywood Yıldızlarının gençlikiksiri olarak da tanımladığı 'Ejderha Kanı’içeriğindeki doğal özlerle C vitamininden 20, Evitamininden ise 50 kat daha etkili bileşenleresahiptir.Kolajen üretimini destekleyen bu doğalürün, cildin kendi kendini yenilemesine ve ciltkalitesinin yükselmesini destekliyor.Croton Lechleri ağacından cilt için özel olarakelde edilen Kök Hücre, yoğun nemlendirmeözelliğine sahip Hyaluronic Acid, cildindoğal miktobiyota oluşumunu desteklemekiçin Polisakkaritler ve Monosakkaritler ilezenginleştirilmiş L’rouge Professional StemCell Serum ciltte yarattığı etki ile tam bir gençlikiksiridir.30ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)