L'rouge Deo Spray / For MAN / / Для Мужчин
L'rouge Deo Spray / For MANTER KOKUSUNU  ÖNLEMEYE YARDIMCI!Terlemek, toksinlerin vücuttan atılması için çok önemlidir. L’rouge Deo Spray ; terlemeyi değil, ter kokusunu önler! 24 saat üstün koruma sağlar. Tüm vücut tiplerine uygundur. Deneyin, vazgeçemeyeceksiniz!Alüminyum Klorür, Alüminyum Zirconium, Paraben ve türevleri, Toksik Maddeler, Formaldehit, Nitrozamin, Dioksan, Boya ve Gaz içermez!Gün içinde duş almanız, havuza ya da denize girmeniz ürünün etkisini azaltmazTerlemeyle oluşan kötü kokuları en etkili şekilde engellerVücudun terleme yoluyla soğumasını engellemezTerlemeyi engellemez, ter kokusunu engellerDilediğiniz kadar sık kullanabilirisinizZararlı toksinlerin atılmasını sağlarGiysilerinizde leke ve iz bırakmazCilt tarafından kolayca emilirTer bezi kanallarını tıkamazYapışkanlık hissi vermezУход за кожей – Део-спреи Не вызывает чувства липкости Не забивает потовыделительные поры Способствует выделению из организма вредных токсинов Легко впитывается кожей Не оставляет следов на одежде Сохраняет длительный эффект на протяжении дня (не зависимо от того, принимаете ли вы душ, плаваете ли в море или бассейне) Препятствует проявлению неприятного запаха потаПрепятствует НЕ потовыделению, а ПРОЯВЛЕНИЮ ЗАПАХА пота.Частота применения зависит исключительно от вашего желания ПРЕПЯТСТВУЕТ ПРОЯВЛЕНИЮ ЗАПАХА ПОТА!НЕ СОДЕРЖИТГлютен, Хлорид алюминия, Алюминий-Цирконий, Парабен и его производные, Триклозан, Токсичные вещества, Ингредиенты для животных, Тальк, Краска и Газ!  Потовыделение выполняет очень важную функцию – выбрасывает из организма токсины. L’rouge Deo Spray препятствует НЕ потовыделению, а ПРОЯВЛЕНИЮ ЗАПАХА пота. Подходит всем типам тела. Попробуйте и сами почувствуйте разницу!50ml..
L'rouge Foot Spray / Ayak Spreyi
L'rouge  Foot Spray / Ayak Kokusuna ve Mantara Karşı Etkili SpreyAyaklarınızın ferahlamasını ve rahatlamasını sağlayan etkili formül. Ayak kokusunu ve mantar oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Faydaları:L’rouge Foot Sprey, her cilde uygun kompleks bir yapıya sahiptir. Ayak kokusunu önlemeye yardımcı olan ve enfeksiyona karşı koruyan etkili antibakteriyel bir üründür. Özel formülündeki aktif kompleks yapı sayesinde doğal terlemeye mani olmadan fazla terlemeyi kontrol eder. Aynı zamanda  terin havayla teması sonucu ortaya çıkan bakterilerle mücadele ederek, fazla terlemeyle oluşan kötü kokuları en etkili şekilde engeller. İçeriğindeki deodorant etkisi sayesinde, gün boyu ayaklarda oluşan kötü kokuları önlemeye yardımcı olur. İçerdiği antibakteriyel formül sayesinde mantar oluşumunu önlemeye yardım eder. Dermatolojik testlerden geçen L’rouge Foot Sprey’i gerektiğinde sık kullanmanın cilt sağlığı açısından hiçbir sakıncası yoktur. Ayrıca ayağa ferahlık ve hoş bir koku verir. Sağlıklı, pürüzsüz rahat ayaklar için günlük kullanıma uygundur. Banyodan sonra kuru cilde uygulandığında, daha sonra suyla temas etse bile, etkisi tekrar kullanmaya gerek kalmadan uzun süre devam eder.50 ml..
L’rouge Deo Spray / For WOMAN  TER KOKUSUNU ÖNLEMEYE YARDIMCI! / Для Женщин
L’rouge Deo Spray / For WOMANTER KOKUSUNU ÖNLEMEYE YARDIMCI!Yapışkanlık hissi vermezTer bezi kanallarını tıkamazZararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olurCilt tarafından kolayca emilirGiysileriniz de leke ve iz bırakmazGün içinde duş almanız, havuza ya da denize girmeniz ürünün etkisini azaltmazTerlemeyle oluşan kötü kokuları en etkili şekilde engellemeye yardımcı olurVücudun terleme yoluyla soğumasını engellemezTerlemeyi engellemez, ter kokusunu engellemeye yardımcı olurDilediğiniz kadar sık kullanabilirisiniz.Terlemek, toksinlerin vücuttan atılması için çok önemlidir.L’rouge Deo Spray; terlemeyi engellemez, ter kokusunu önlemeye yardımcı olur.Tüm vücut tiplerine uygundur. Deneyin, vazgeçemeyeceksiniz!Gluten, Alüminyum Klorür,Alüminyum Zirconium,Paraben ve türevleri,Triclosan, Toksik Maddeler,Hayvansal Maddeler, Talc, Boya ve Gaz İÇERMEZ.Уход за кожей – Део-спреиНе вызывает чувства липкостиНе забивает потовыделительные порыСпособствует выделению из организма вредных токсиновЛегко впитывается кожейНе оставляет следов на одеждеСохраняет длительный эффект на протяжении дня (не зависимо от того, принимаете ли вы душ, плаваете ли в море или бассейне)Препятствует проявлению неприятного запаха потаПрепятствует НЕ потовыделению, а ПРОЯВЛЕНИЮ ЗАПАХА пота.Частота применения зависит исключительно от вашего желанияПРЕПЯТСТВУЕТ ПРОЯВЛЕНИЮ ЗАПАХА ПОТА!НЕ СОДЕРЖИТГлютен, Хлорид алюминия, Алюминий-Цирконий, Парабен и его производные, Триклозан, Токсичные вещества, Ингредиенты для животных, Тальк, Краска и Газ! Потовыделение выполняет очень важную функцию – выбрасывает из организма токсины. L’rouge Deo Spray препятствует НЕ потовыделению, а ПРОЯВЛЕНИЮ ЗАПАХА пота. Подходит всем типам тела. Попробуйте и сами почувствуйте разницу!50ml..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)