Kişisel Bakım

Kişisel Bakım

L'rouge Ahududu ve Böğürtlen Aromalı Banyo Tuzu
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Ahududu ve Böğürtlen Aromalı Banyo TuzuAroma Therapy & - SPA - Anti StressYorgun bir günün ardından kendinizi şımartın!Kullanım şekli: Vücut banyosu için; 250gr L'rouge banyo tuzunu küvetinizde eritin ve suyun ısısını keyfinize göre ayarlayın.Küvetinizde 20-30 dakika rahatlayın ve sonra ılık su ile durulanın.Haftada 2-3 kez kullanabilirsiniz.Ayaklar için; 2-3 çorba kaşığı L'rouge banyo tuzu sıcak suya atılır ve ayaklar bu suda 10-15 dakika tutulur.300 gr....


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti Cellulite Lotion - Anti Selülit Losyon
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti Cellulite Lotion - Anti Selülit LosyonDüzenli kullanımda kolayca emilen formülü sayesinde portakal kabuğu görünümünde gözle görülür azalma sağlar.Vücudunuzu baştan aşağı yenileyin!L’rouge Anti Cellulite Lotion; selülit kontrolünde etkili ve aktif bitki özleri içerir. Bir taraftan cildinizi nemlendirirken diğer taraftan selülitlerinizi gidermeye yardımcı olur.İçeriğindeki aktif maddeler:SqualaneCafeinDeniz YosunuSarmaşıkFaydaları: Cilt dokusunda bulunan yağların yakılmasına ve yeni yağ oluşumuna neden olan etkenleri engellemeye yardımcı olur. Kalça, kol ve karın bölgesinde meydana gelen yağlanmalardan dolayı oluşan portakal kabuğu görüntüsünün azalmasına yardım eder. Kılcal damarlardaki kan dolaşımı ve cildin nem oranını dengeleyerek selülit oluşumunun önüne geçmede etkilidir. Düzenli  kullanım ile portakal kabuğu görünümünü gözle görülür biçimde azaltır.150 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Acne CREAM
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Acne CREAMSivilce, Siyah Nokta ve Ölü Hücrelere karşı Etkili ÇözümL’rouge Anti-Acne Cream%100 Saf Vişne Çekirdeği Yağı içeren Anti-Akne KremSivilce, Siyah Nokta ve Ölü Hücrelere karşı Etkili ÇözümSivilce, akne ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Akneli ve sivilceye eğilimli ciltlerDerinlemesine nemlendiren, %100 saf Vişne çekirdeği yağı içeren krem, ciltte yağ kontrolünü sağlayarak sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Sabah-Akşam günde 2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde uygulayın. Öncesinde L’rouge Anti-Acne Cilt Maskesi kullanmanız tavsiye edilir.Nasıl Çalışır ?Akneyi tetikleyen 4 temel faktör olan , aşırı yağ bezi aktivitesi, hücre birikimi, bakteri ve enflamasyonu kontrol altına alır. Vişne Çekirdeği Yağı güçlü antioksidan özelliği sayesinde bir taraftan bakterileri uzaklaştırır ve daha temiz bir cilt için sivilce, akne ve siyah noktaları azaltırken diğer taraftan yoğun nemlendirme özelliği ile sivilcelerden kaynaklanan tahriş ve yanmayı yatıştırır.%100 Saf Vişne çekirdeği yağı içerirL’rouge Cilt Bakım Ürünlerinde (Maske, Krem, Gel vb.) bulunan yağlar çekirdeklerin kırılarak çıkarılan içlerinden, dünyanın en ileri ekstraksiyon yöntemlerinden olan “Süper Kritik Karbondioksit (CO2)” ekstraksiyonu yöntemi ile kimyasal solvent kullanılmadan saf olarak elde edilmektedir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Acne MASKE 6X15 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Acne MASKE 6X15 ml%100 Saf Vişne Çekirdeği Yağı içeren arındırıcı Anti-Akne Cilt MaskesiSivilce, Siyah Nokta ve Ölü Hücrelere karşı Etkili ÇözümSivilce, akne ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Akneli ve sivilceye eğilimli ciltlerDerinlemesine temizleyen ve arındıran, %100 saf Vişne çekirdeği yağı, Kaolin ve Montmorillonit killerini içeren maske, cilt yüzeyindeki aşırı yağı emerek sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Haftada 2-3 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10-15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L’rouge Anti-Acne Cream ile cilt bakımınıza devam edin.Nasıl Çalışır ?Akneyi tetikleyen 4 temel faktör olan , aşırı yağ bezi aktivitesi, hücre birikimi, bakteri ve enflamasyonu kontrol altına alır. Montmorillonit ve Kaolin killeri aşırı yağı emer, gözenekleri temizler ve birikimleri arındırır. Vişne Çekirdeği Yağı antioksidan özelliği sayesinde bir taraftan bakterileri uzaklaştırır ve daha temiz bir cilt için siyah noktaları azaltırken diğer taraftan yoğun nemlendirme özelliği ile sivilcelerden kaynaklanan enflamasyonu yatıştırır.%100 Saf Vişne çekirdeği yağı içerirL’rouge Vişne Çekirdeği Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan “Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu” yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir.6X15 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Aging CREAM
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Anti-Aging Cream%100 Saf Susam Yağı içeren yaşlanma karşıtı KremZamansız yaşlanmaya, kuru ve mat görünümlü ciltlere karşı Etkili ÇözümZamansız Yaşlanma etkilerinin önlenmesine kuru ve mat görünümün giderilmesine yardımcı olur.Kuru, Mat ve zamansız yaşlanmış ciltlerİçeriğindeki doğal lesitin sayesinde derinlemesine ve yoğun bir şekilde cildi nemlendirerek, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin kuru ve mat görünmesini engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Sabah-Akşam günde 2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde uygulayın. Öncesinde L’rouge Anti-Aging Cilt Maskesi kullanmanız tavsiye edilir.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki doğal lesitin sayesinde, taşıdığı antioksidan maddelerin cilt tarafından kolayca ve en alt tabakalara kadar emilimini sağlayarak kalıcı bir nem oluşturduğu için cildin yaşlanmasını engellemeye, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.%100 Saf Susam yağı içerirL’rouge Cilt Bakım Ürünlerinde (Maske, Krem, Gel vb.) bulunan yağlar çekirdeklerin kırılarak çıkarılan içlerinden, dünyanın en ileri ekstraksiyon yöntemlerinden olan “Süper Kritik Karbondioksit (CO2)” ekstraksiyonu yöntemi ile kimyasal solvent kullanılmadan saf olarak elde edilmektedir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Aging MASKE 6X15 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Aging MASKE 6X15 ml%100 Saf Susam Yağı içeren yaşlanma karşıtı Cilt MaskesiZamansız yaşlanmaya, kuru ve mat görünümlü ciltlere karşı Etkili ÇözümZamansız Yaşlanma etkilerinin önlenmesine kuru ve mat görünümün giderilmesine yardımcı olur.Kuru, Mat ve zamansız yaşlanmış ciltlerYumuşak bir şekilde cildi temizleyen ve arındıran, %100 saf susam yağı, Kaolin ve Montmorillonit killerini içeren maske, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin kuru ve mat görünmesini engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Haftada 2-3 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L’rouge Anti-Aging Cream ile cilt bakımınıza devam edin.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki doğal lesitin sayesinde, taşıdığı antioksidan maddelerin cilt tarafından kolayca ve en alt tabakalara kadar emilimini sağlayarak kalıcı bir nem oluşturduğu için cildin yaşlanmasını engellemeye, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.%100 Saf Susam yağı içerirL’rouge Susam Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan “Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu” yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir.6X15 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Wrinkle CREAM
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Wrinkle CREAMKırışıklık ve yoğun mimik çizgilerine karşı Etkili ÇözümL’rouge Anti-Wrinkle Cream%100 Saf Kayısı Çekirdeği Yağı içeren kırışıklık önleyici KremKırışıklık ve yoğun mimik çizgilerine karşı Etkili ÇözümKırışıklıkların, mimik çizgilerinin ve Pürüzlü görünümün giderilmesine yardımcı olur.Pürüzlü ve kırışmaya eğilimli ciltlerÇok yoğun doymamış yağ asitleri ile cildi besleyen ve cilt elastikiyetini yüksek oranda arttırarak ince çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Sabah-Akşam günde 2 kez temizlenmiş yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde uygulayın. Öncesinde L’rouge Anti-Wrinkle Cilt Maskesi kullanmanız tavsiye edilir.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki %95 doymamış yağ asidi ile cilt elastikiyetini yüksek oranda arttırmaya, ideal oleik ve linoleik asit oranı ile cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesine, ince çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.%100 Saf Kayısı çekirdeği yağı içerirL’rouge Cilt Bakım Ürünlerinde (Maske, Krem, Gel vb.) bulunan yağlar çekirdeklerin kırılarak çıkarılan içlerinden, dünyanın en ileri ekstraksiyon yöntemlerinden olan “Süper Kritik Karbondioksit (CO2)” ekstraksiyonu yöntemi ile kimyasal solvent kullanılmadan saf olarak elde edilmektedir.50ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Anti-Wrinkle MASKE 6X15 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Anti-Wrinkle MASKE 6X15 ml%100 Saf Kayısı Çekirdeği Yağı içeren kırışıklık önleyici Cilt MaskesiKırışıklık ve yoğun mimik çizgilerine karşı Etkili ÇözümKırışıklıkların, mimik çizgilerinin ve Pürüzlü görünümün giderilmesine yardımcı olur.Pürüzlü ve kırışmaya eğilimli ciltlerDerinlemesine temizleyen ve arındıran, %100 saf Kayısı çekirdeği yağı, Kaolin ve Montmorillonit killerini içeren maske, cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesine, ince çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Nasıl Kullanılır;Haftada 2-3 kez temizlenmiş yüze ve boyuna (göz bölgesi hariç) yumuşak bir tabaka halinde uygulayın. 10-15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. L'rouge Anti-Wrinkle Cream ile cilt bakımınıza devam edin.Nasıl Çalışır ?İçeriğindeki %95 doymamış yağ asidi, ideal oleik ve linoleik asit oranı ile cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesine, ince çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.%100 Saf Kayısı çekirdeği yağı içerirL’rouge Kayısı Çekirdeği Yağı kimyasal solvent kullanılmadan dünyadaki en ileri ekstraksiyon tekniklerinden olan “Süper Kritik CO2 Ekstraksiyonu” yöntemi ile tam saflıkta üretilmiştir.6X15 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Argan Yağlı Yüz,  El ve Vücut Kremi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Argan Yağlı Yüz,  El ve Vücut Kremi“NEMLENDİRİR, CANLANDIRIR VE YAŞAMINIZA KEYİF KATAR”“L’rouge Argan Yağlı Yüz, El ve Vücut Kremi, Şampuan ve Duş Jeliyle siz de cildinizi şımartın!”L’rouge Argan Yağlı Yüz, El ve Vücut Kremi, %100 argan yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle, cildinizin yumuşamasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Aromatik kokusuyla cilt bakımınıza keyif katar. Kompleks yapısı ve özel formülüyle cildinizi maksimum oranda nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.100 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Aynısafa Yağı Kremi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Aynısafa Yağı Kremi cildiniz için ideal bir bakım sağlar. Pürüzlü ve kurumuş cildin tekrar esnemesine yardımcı olarak kadifemsi yumuşaklığına kavuşmasına ve ipeksi bir hal almasına yardımcı olur. Ayrıca kışın soğukta cildin ve dudakların kurumasını ve çatlamasını önlemeye yardımcı olur.150ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Bitki Özlü Şampuan
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Bitki Özlü ŞampuanBitki Özlü ŞampuanKısa sürede derinlemesine ve mükemmel temizlik, ışıl ışıl sağlıklı ve doğal görünümlü saçlarİçeriğindeki aktif maddeler:Salvia OfficinalisUrtica DioicaEquisetum ArvenseHumulus LupulusChinchonaCamelia SinensisTilia CordataAvocadoGreen TeaJojoba Seed OilLime BlossomChamomilla RecutitaFaydaları:Aynısafa, Yeşil Çay, Papatya, Isırgan Otu, Ihlamur gibi bitki ekstrelerinin nemlendirici, canlandırıcı etkileri ile birlikte Zeytin Yağı ve Avakado Yağı’nın besleyici etkilerini Vitamin E, Vitamin H ve Vitamin B5’in yenileyici etkilerini doğal olarak saçınıza ve cildinize yansıtır. Saç derisinin yağ dengesini düzenler, saça hacim ve parlaklık kazandırır, saçları dış etkilerden korur ve güçlendirir. Boyar maddeler içermez. Cildi tahriş etmez. Doğaldır. Bütün saç tipleri için uygundur.250ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Body Lotion - Nemlendirici
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Badem Yağı (Almond Oil),Dexpanthenol, Allantoin ve Vitamin E içeren Body Lotion ile kuru, hassas ve çatlak ciltler için yoğun bakım…Body Lotion - Yoğun Nemlendirme Amerikan FDA kurumu tarafından2003 yılında onaylanan bilgilere göre Badem yağı; “yüksek oranda E vitaminiiçeriği, zengin magnezyum ve kalsiyum mineralleri ile oldukça güçlü birantioksidandır. Badem yağı kuru, hassas ve çatlak ciltleri çok olumlu etkiler vepürüzsüzleştirir. Hassas ciltler için idealdir.Vücudunuzu baştan aşağı yenileyin!Hava, sigara dumanı, toz toprak, soğuk hava, rüzgar ve güneşin etkileri birleşerekcildimizi olumsuz olarak etkiler. Kuruyarak gerilen ve pul pul olan cildimizin devücudumuzun diğer tüm uzuvları gibi bakıma ve beslenmeye ihtiyacı vardır.L’rouge Badem Yağı içeren Body Lotion cildimizin ihtiyacı olan E Vitamini, yağasitleri ve mineraller bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahip muhteşem bir ciltbesleyici ve bakım ürünüdür.L’rouge Badem Yağı içeren Body Lotion ile banyodan sonra, cildimizi kuru vegergin hissettiğimiz her an vücudumuza uygulayacağımız hafif bir masajcildimizi besleyecek, nemlendirecek ve canlanmasına yardımcı olacaktır.Uygulama sonrası daha taze, yumuşak ve ipeksi bir tene sahip olmak bizi mutlu edecek ve rahatlatacaktır.Vitamin E;▶ Antioksidandır.▶ Cildi yıpranmalara karşı korur.▶ Yaşlanma etkilerini geciktirir.▶ Cilt problemleriningiderilmesinde yardımcı olur. 400 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Body Lotion - Simli / Pink Sugar
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Pink Sugar ile Muhteşem Geceler...L’rouge Pink Sugar Simli ile pürüzsüz yumuşacık ışıl ışıl bir cilt ve muhteşem geceler için özel bakımİçeriğindeki aktif maddeler:DexpanthenolAllantoinVitamin EFaydaları:Zengin içeriğiyle cildinize yumuşacık, pürüzsüz ve ipeksi bir canlılık kazandırır. İçeriğindeki Dexpanthenol, Allantoin, Vitamin E ve özel nemlendiriciler ile cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirir. Cildinizin kurumasını önlemeye yardım eder. Tazelik veren kokusuyla cildinizi sarar. L'rouge Body Lotion Pink Sugar Simli ile yumuşacık ışıl ışıl bir cilt ve muhteşem geceler için özel bakım.200ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Bouquet Fresh Aromalı Banyo Tuzu
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Bouquet Fresh Aromalı Banyo Tuzu,  Aroma Therapy & - SPA - Anti Stress, Yorgun bir günün ardından kendinizi şımartın! Kullanım şekli: Vücut banyosu için; 250gr, L'rouge banyo tuzunu küvetinizde eritin ve suyun ısısını keyfinize göre ayarlayın. Küvetinizde 20-30 dakika rahatlayın ve sonra ılık su ile durulanın. Haftada 2-3 kez kullanabilirsiniz. Ayaklar için; 2-3 çorba kaşığı L'rouge banyo tuzu sıcak suya atılır ve ayaklar bu suda 10-15 dakika tutulur. 300 gr......


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Boyalı ve Röfleli Saçlar İçin Anında Bakım Kremi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Boyalı ve Röfleli Saçlar İçin Anında Bakım Kremi / Крем для Ухода за Окрашенными Волосами придаст волосам шелковистую мягкость İpek yumuşaklığında güçlü saçlar için anında bakımJojoba Yağı ve  Buğday Proteini MucizesiJojoba Yağı, Buğday Proteini ve silikonlar içeren kompleks formülü; yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarda saç gelişimini hızlandırıcı ve canlandırıcı olarak oldukça etkilidir.Active Colour Sistemi’nin içerdiği UV Filtreleri sayesinde, boyalı saçları güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur, saçların güneş ışınlarından ötürü renk kaybına uğramasını önler. İçeriğindeki aktif maddeler:Jojoba OilWith Germ OilUV FilterFaydaları:L’rouge Active Colour Sistemi UV Filtreleri sayesinde Boyalı ve Röfleli Saçlarınızı güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korurken, saç renginizin daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. L’rouge’un Jojoba Oil Ekstraktı, Buğday Proteini ve silikonlar içeren kompleks formülü yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarda oldukça etkilidir. Fön çekmeyi kolaylaştırır ve fönlü görünümün uzun süre korunmasını sağlar.150ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 88 (6 Sayfa)