L'rouge Foot Heel Cream / Topuk Yumuşatıcı Krem
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
Foot Heel Cream / Topuk Yumuşatıcı KremKuruyup çatlayan topukların yumuşaması ve canlanması için etkili nemlendirme sağlar.Faydaları:Vücutta bulunan en kalın ve farklı özellikte olan ayak derisinin yumuşatılması için geliştirilmiş ekstra nemlendirme özelliği olan doğal bir cilt nemlendiricisidir. İçerdiği yoğun nemlendiriciler sayesinde, topuklarınızın çatlayıp kurumasını önlemeye yardımcı olur. Ayakları uzun süre nemlendirir. Kuru deriyi yumuşatır, sert deri oluşumunu engeller. Çabuk emilen formülü sayesinde topuklarınızı yumuşatır, tazeler. Ayrıca nasır ve sertleşmiş dokuların yumuşatılmasına da yardımcı olur. Manikür ve pedikür sonrası mükemmel sonuç verir. Hoş kokusu Ayaklara tazelik ve ferahlık verir. Günlük bakım için uygundur.200 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Foot Spray / Ayak Spreyi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge  Foot Spray / Ayak Kokusuna ve Mantara Karşı Etkili SpreyAyaklarınızın ferahlamasını ve rahatlamasını sağlayan etkili formül. Ayak kokusunu ve mantar oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Faydaları:L’rouge Foot Sprey, her cilde uygun kompleks bir yapıya sahiptir. Ayak kokusunu önlemeye yardımcı olan ve enfeksiyona karşı koruyan etkili antibakteriyel bir üründür. Özel formülündeki aktif kompleks yapı sayesinde doğal terlemeye mani olmadan fazla terlemeyi kontrol eder. Aynı zamanda  terin havayla teması sonucu ortaya çıkan bakterilerle mücadele ederek, fazla terlemeyle oluşan kötü kokuları en etkili şekilde engeller. İçeriğindeki deodorant etkisi sayesinde, gün boyu ayaklarda oluşan kötü kokuları önlemeye yardımcı olur. İçerdiği antibakteriyel formül sayesinde mantar oluşumunu önlemeye yardım eder. Dermatolojik testlerden geçen L’rouge Foot Sprey’i gerektiğinde sık kullanmanın cilt sağlığı açısından hiçbir sakıncası yoktur. Ayrıca ayağa ferahlık ve hoş bir koku verir. Sağlıklı, pürüzsüz rahat ayaklar için günlük kullanıma uygundur. Banyodan sonra kuru cilde uygulandığında, daha sonra suyla temas etse bile, etkisi tekrar kullanmaya gerek kalmadan uzun süre devam eder.50 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge FT Legs Gel Bacakların canlanmasını ve rahatlamasını sağlamaya yardımcı bakım jeli
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge FT Legs Gel Bacakların canlanmasını ve rahatlamasını sağlamaya yardımcı bakım jeli.Yorgun bir günün ardından kendinizi şımartın!Sürekli Ayakta DurmakAşırı Kilo Hali Sürekli OturmakEgzersiz Azlığı MenopozHamilelik Yaşlılık VarisBunları biliyor muydunuz?Varis Nedir ?Genelde bacaklardaki toplardamar çeperlerinin gevşeyip genişlemesi ve bükülmesinden oluşur. Kalbin atardamarla pompaladığı kan, toplardamarların kasılıp gevşemesiyle kalbe geri döner. Zamanla bacaklardaki toplardamarların bu elastikiyetini kaybetmesiyle kanı geri pompalama göreviniaynı mükemmellikle yapamaz, damar çeperleri genişler ve bükülür. Kan burada toplanır,genelde ağrılı ve kaşıntılı istenmeyen bir görüntü oluşturur.А знали ли Вы...Что такое ВАРИКОЗ?  Как правило, при варикозе, или варикозном расширении вен, стенки сосудов, по которым кровь течёт от тканей к сердцу, становятся шире, деформируются, теряют свою эластичность и хуже выполняют свои функции. Сосуды не могут вместить всю кровь, которая накапливается в них, растягиваются и начинают выступать над кожей буграми, вызывая ощущение тяжести и раздражения, а также приобретая нежеланный внешний вид.Постоянное нахождение на ногахИзлишек веса Сидение в офисном кресле Недостаток физических упражнений Менопауза Беременность Старение Варикоз200 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)