L'rouge %100 Saf Organik Argan Yağı
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge %100 Saf Organik Argan YağıL’rouge Organik %100 saf Argan Yağı ve Argan Şampuanı ile sağlıklı, canlı, esnek ve ışıl ışıl parlayan saçlar !..İçeriğindeki aktif maddeler:Argan OilTocopheryl Acetate(Vitamin E)Faydaları:Tamamen organik olan ve %100 saf olarak kullanılan L’rouge Argan Yağı, insan vücudunun üretemediği oleik asit (Omega 9), linoleik asit (Omega 6), E Vitamini, Squalene,  Steroller ve Polifenoller gibi çeşitli bileşenler içermektedir. L’rouge Argan serisi, cilt hücrelerinin yenilenmesini desteklerken, saçlarınızı yoğun bir şekilde nemlendirerek elastikiyetini ve esnekliğini arttırır. Saçların onarılmasına yardımcı olur. İçerdiği E vitamini sayesinde erken yıpranmanın önüne geçer. Yapısal özelliğinden dolayı epidermis içerisinde kolayca yayılır. Güneşten dolayı saç kırılma ve kopmalarını engellemeye yardımcı olur. Güneş ışınlarına (UV) karşı cildi ve saçları korur.50 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Argan Şampuan
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L’rouge Argan Şampuanı ile sağlıklı, canlı, esnek ve ışıl ışıl parlayan saçlar !..İçeriğindeki aktif maddeler:Argan OilTocopheryl Acetate(Vitamin E)Faydaları:L’rouge Argan şampuanı, yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarınızı yoğun bir şekilde nemlendirip, elastikiyetini ve esnekliğini arttırarak eski canlılığını kazanmasına yardımcı olur. İçerdiği E vitamini sayesinde erken yıpranmaların önüne geçer. Güneşten dolayı saç kırılma ve kopmalarını engellemeye yardımcı olur. Güneş ışınlarına (UV) karşı cildi ve saçları korur.400ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Bitki Özlü Şampuan
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Bitki Özlü ŞampuanBitki Özlü ŞampuanKısa sürede derinlemesine ve mükemmel temizlik, ışıl ışıl sağlıklı ve doğal görünümlü saçlarİçeriğindeki aktif maddeler:Salvia OfficinalisUrtica DioicaEquisetum ArvenseHumulus LupulusChinchonaCamelia SinensisTilia CordataAvocadoGreen TeaJojoba Seed OilLime BlossomChamomilla RecutitaFaydaları:Aynısafa, Yeşil Çay, Papatya, Isırgan Otu, Ihlamur gibi bitki ekstrelerinin nemlendirici, canlandırıcı etkileri ile birlikte Zeytin Yağı ve Avakado Yağı’nın besleyici etkilerini Vitamin E, Vitamin H ve Vitamin B5’in yenileyici etkilerini doğal olarak saçınıza ve cildinize yansıtır. Saç derisinin yağ dengesini düzenler, saça hacim ve parlaklık kazandırır, saçları dış etkilerden korur ve güçlendirir. Boyar maddeler içermez. Cildi tahriş etmez. Doğaldır. Bütün saç tipleri için uygundur.250ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Boyalı ve Röfleli Saçlar İçin Anında Bakım Kremi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Boyalı ve Röfleli Saçlar İçin Anında Bakım Kremi / Крем для Ухода за Окрашенными Волосами придаст волосам шелковистую мягкость İpek yumuşaklığında güçlü saçlar için anında bakımJojoba Yağı ve  Buğday Proteini MucizesiJojoba Yağı, Buğday Proteini ve silikonlar içeren kompleks formülü; yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarda saç gelişimini hızlandırıcı ve canlandırıcı olarak oldukça etkilidir.Active Colour Sistemi’nin içerdiği UV Filtreleri sayesinde, boyalı saçları güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur, saçların güneş ışınlarından ötürü renk kaybına uğramasını önler. İçeriğindeki aktif maddeler:Jojoba OilWith Germ OilUV FilterFaydaları:L’rouge Active Colour Sistemi UV Filtreleri sayesinde Boyalı ve Röfleli Saçlarınızı güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korurken, saç renginizin daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. L’rouge’un Jojoba Oil Ekstraktı, Buğday Proteini ve silikonlar içeren kompleks formülü yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarda oldukça etkilidir. Fön çekmeyi kolaylaştırır ve fönlü görünümün uzun süre korunmasını sağlar.150ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Defne Saç Şampuanı
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Defne Saç Şampuanı Defne Yağı: Çok güçlü ANTİOKSİDAN, ANTİBAKTERİYEL ve ANTİSEPTİK etkinliktedir. Romatizmal rahatsızlıklarda masajyağı içerisinde lokal olarak kullanılabilir. Saç dökülmesine ve kepeğe karşı kullanılır. Saç tellerini güçlendirir, saçları besler,yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Saç diplerindeki gözenekleri açar ve saç derisindeki tahrişleri onarıcı etki gösterir. Defne,ciltteki gözenekleri açıp rahatlamak ve cilt güzelliği için kullanılır. Vücuda rahatlık verir ve dinlendirici etkisi vardır. 400 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Express Saç Bakım Spreyi / Экспресс-спрей по Уходу за Волосами
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Express Saç Bakım Spreyi / Экспресс-спрей по Уходу за Волосами L’rouge Hair Care Saç Bakım Serisinden yeni ve hızlı bir saç bakım ürünü olan L’rouge Express Bakım Spreyi ile anında etki ve kolay şekillendirme. Saçlarınızdaki yıpranmış bölgeyi bulur ve onarır. L’rouge Express Bakım Spreyi durulanmayan özel formülü sayesinde saçlarınızın kolay ve mükemmel şekil almasını sağlar. Saç uçlarınıza bakım yaparken saç diplerinizi yormaz.Anında etkiKolay ve mükemmel şekillendirmeKolay taramaElektriklenmeye karşı etkiliSaç uçlarına bakımMaksimum nem tutmaMaksimum esneklikMaksimum yumuşaklıkİçeriğindeki aktif maddeler:BiotinTocopheryl AcetatePanthenolAvocadoMarigoldGinsengGreen TeaCamomileLime BlossomOlive Tree OilFaydaları:Yeni ve hızlı bir saç bakım ürünü olan L’rouge Express Bakım Spreyi ile anında etki ve kolay şekillendirme. Saçlarınızdaki yıpranmış bölgeyi bulur ve onarır. L’rouge Express Bakım Spreyi durulanmayan özel formülü sayesinde saçlarınızın kolay ve mükemmel şekil almasını sağlar. Saç uçlarınıza bakım yaparken saç diplerinizi yormaz. Saçlarınız kolayca taranır; esnekliğini ve ışıltısını kolayca kazanır. Her saç tipine uygun olan L’rouge Express Bakım Spreyi antistatik elektriklenmeyi önler, nemi saçınıza hapseder ve saçlarınızı yumuşatıp ipeksi bir hal almasını sağlar. Her kullanımda daha sağlıklı ve göz alıcı saçlar.Уход за Волосами – Спрей для ВолосЛегкая укладкаЛегкое расчесываниеЭффект против электризации волосУход за кончиками волосУдержание влагиГибкостьМягкость НЕ СОДЕРЖИТГазПарабенФталат Вещества Животного Происхождения!125ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Kepeğe Karşı Etkili Şampuan / Против Перхоти Эффективный Шампунь Двойной Уход против Перхоти и Повреждения
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Kepeğe Karşı Etkili Şampuan / Против Перхоти Эффективный Шампунь Двойной Уход против Перхоти и ПоврежденияKEPEK SORUNUNA kökten çözüm...L’rouge Kepeğe Karşı Etkili Şampuan ile sağlıklı, canlı, esnek ve ışıl ışıl parlayan saçlar.Yeni formülü ile kepek sorununuzu çözerken saçlarınızın ışıltısını da korurL’rouge’un kepekli tüm saçlar için özel olarak geliştirdiği kepeğe karşı etkili şampuanı, kepekli saçların günlükbakımında vazgeçilmez bir üründür. Etkili formülü sayesinde bir taraftan kepek probleminizi çözerken diğertaraftan içerdiği aktifler ile saçın iç yapısını yoğun bir bakım ile güçlendirir. Saçı yenidenyapılandırır, her yıkamada yeniden saça doğallık kazandırır. Korumaya yardımcı olur.Устраняем проблему Перхоти «в корне»Эффективный Шампунь против Перхоти L’rouge дарит волосам здоровье, эластичность и блеск.Новая формула Шампуня L’rouge не только решает проблему перхоти, но и сохраняет блеск ваших волос, что делает данный продукт неповторимым. Благодаря специально разработанной формуле шампунь одновременно решает проблему перхоти, а активные вещества, содержащиеся в нем, обеспечивают уход за волосами, придающий им силу. С каждым применением шампунь возвращает волосам природный вид, восстанавливает структуру и защищает их. Против ПерхотиЭффективный Шампунь Двойной Уход против Перхоти и Повреждения200 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Kuru / Boyalı / Permalı Yıpranmış Saçlar İçin Acil Bakım Şampuanı
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Acil Bakım Şampuanı Kuru / boyalı / permalı, yıpranmış saçlar için / Шампунь Неотложный Уход для Сухих/Окрашенных/Поврежденных завивкой ВолосJojoba Yağı ve  Buğday Proteini MucizesiJojoba Yağı, Buğday Proteini ve silikonlar içeren kompleks formülü; yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarda saç gelişimini hızlandırıcı ve canlandırıcı olarak oldukça etkilidir.Active Colour Sistemi’nin içerdiği UV Filtreleri sayesinde, boyalı saçları güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur, saçların güneş ışınlarından ötürü renk kaybına uğramasını önler. İçeriğindeki aktif maddeler:Jojoba OilWith Germ OilUV FilterFaydaları:L’rouge’un Jojoba Oil Ekstraktı, Buğday Proteini içeren kompleks formülü saç dökülmesinde de etkili olmakla birlikte yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarda saç gelişimini hızlandırıcı ve canlandırıcı olarakta etkilidir. L’rouge Acil Bakım Şampuanı Kuru/Boyalı/Permalı ve Aşırı Yıpranmış Saçların bakımını ve onarımını yapmakla birlikte saçlarınıza daha fazla; beslenme ve onarma, canlı renkler ve canlılık, yumuşaklık ve dolgunluk, doğallık ve parlaklık, sağlık kazandırır.L’rouge, Acil Bakım Şampuanı Active Colour Sisteminin içerdiği UV Filtreleri sayesinde Boyalı Saçı güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur, saçın güneş ışınlarından ötürü renk kaybına uğramasını önler.400ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge NUTRALEN SAÇ KORUMA ŞAMPUANI
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
Lrouge NutraleN Saç Koruma Şampuanı, Bitlerden korunmak için kullanılır. NutraleN Saç Koruma Şampuanını yıl boyu kullanarak bitlenme riskini sıfırlayın.200ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge NUTRALEN SAÇ KORUMA SPREYİ/TARAK
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge NutraleN Saç Koruma Spreyi + Tarak,Sinerjistik etki mekanizmasıyla baş bitlerinin tedavisinde kesin sonuç sağlar.Böcek ilacı içermez. Güvenilirliği kanıtlanmış olan Dimetikon ve Doğal Yağlar içerir. Kötü kokusu yoktur. Hassas ciltlere uygundur. Zahmetli tarama gerektirmez. Kullanımı pratiktir. Kesin çözüm sağlar. Tek kullanımda %100 etkilidir. Güvenlidir. Çocuk ve ailelerin dostudur. NutraleN Saç Koruma Spreyi hem Dimetikon hem de doğal bitkisel yağlar (Jojoba yağı, Anason yağı, Hindistan Cevizi yağı, Çay Ağacı yağı, Biberiye yağı) içerir. Dimetikon ile birlikte Hindistan cevizi yağı, Anason yağı ve Çay Ağacı yağı bitin solunum yollarını tıkar ve nefes almasını engeller. Bitler ve sirkeler boğularak ölürler. Bu yeni içerikle fiziksel ve sinerjistik etki mekanizmasına karşı bit ve sirkeler (bit yumurtaları) direnç geliştiremezler. 50ml....


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Plantafluid Complex Saç Bakım Seti
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Plantafluid Complex Saç Bakım Seti (Şampuan+Tonik)L’rouge Plantafluid Complex Setin içermiş olduğu Aktifler;Biotin, Niacin, Panthenol, Multi Vitaminler, Suda çözünen Doğal Yağlar, Bitkisel Extractlar....1-) L'rouge Plantafluid Complex ŞampuanL’rouge Plantafluid Complex Setin içermiş olduğu Aktifler;Biotin, Niacin, Panthenol, Multi Vitaminler, Suda çözünen Doğal Yağlar,400ml2-) L'rouge Plantafluid Complex Tonik L’rouge Plantafluid Complex saçın uzamasını desteklemeye ve güçlendirmeye, saçın dökülmesini engellemeye yardımcı bakım. İçeriğindeki aktif maddeler:Tocopheryl AcetatePanthenolAvocadoMarigoldGinsengGreen TeaCamomileLime BlossomOlive Tree OilFaydaları:L’rouge Plantafluid Complex Tonic’in içermiş olduğu Pantotenik Asit saç köklerinin güçlenmesine ve saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur. Niacin sağlıklı saçlar ve kafa derisi için son derece önemli bir vitamindir. Niacin, kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerini besler, solgun, mat, yıpranmış ve rengi açılmış (güneş ya da boyayla) saçları besler ve canlandırır. Ayrıca saçların yapı taşlarının oluşumunu destekler. Biotin bir taraftan hücre gelişimine katkıda bulunurken diğer taraftan kuru ve pullaşan saç derisini besler ve onarır. L’rouge Plantafluid Complex Tonic, düzenli kullanım sonucunda saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur ve yeni saç oluşumunu destekler.125 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Plantafluid Complex Şampuan
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Plantafluid Complex ŞampuanL’rouge Plantafluid Complex Setin içermiş olduğu Aktifler;Biotin, Niacin, Panthenol, Multi Vitaminler, Suda çözünen Doğal Yağlar,400ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Plantafluid Complex Tonik  125 ml
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Plantafluid Complex Tonik  L’rouge Plantafluid Complex saçın uzamasını desteklemeye ve güçlendirmeye, saçın dökülmesini engellemeye yardımcı bakım. İçeriğindeki aktif maddeler:Tocopheryl AcetatePanthenolAvocadoMarigoldGinsengGreen TeaCamomileLime BlossomOlive Tree OilFaydaları:L’rouge Plantafluid Complex Tonic’in içermiş olduğu Pantotenik Asit saç köklerinin güçlenmesine ve saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur. Niacin sağlıklı saçlar ve kafa derisi için son derece önemli bir vitamindir. Niacin, kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerini besler, solgun, mat, yıpranmış ve rengi açılmış (güneş ya da boyayla) saçları besler ve canlandırır. Ayrıca saçların yapı taşlarının oluşumunu destekler. Biotin bir taraftan hücre gelişimine katkıda bulunurken diğer taraftan kuru ve pullaşan saç derisini besler ve onarır. L’rouge Plantafluid Complex Tonic, düzenli kullanım sonucunda saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur ve yeni saç oluşumunu destekler.125 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L'rouge Tüm Saçlar İçin Koruyucu Bakım Kremi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
L'rouge Tüm Saçlar İçin Koruyucu Bakım KremiGüçlü saçlar için etkin bakım.250 ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
L’rouge Argan Yağlı Saç Bakım Maskesi
↓Ürünün Bilgilerini Göster/Gizle↑
Argan Saç Bakım MaskesiL’rouge Argan Saç Bakım Maskesi ile sağlıklı, canlı, esnek ve ışıl ışıl parlayan saçlar !..İçeriğindeki aktif maddeler:Argan OilTocopheryl Acetate(Vitamin E)Faydaları:L’rouge Argan Yağlı Saç Maskesi içerdiği organik Argan Yağı ile saçlara parlaklık ve canlılık vererek, saç tellerini güçlendirmeye ve saçın daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Saç bakımı için ideal yağlardan birisi olan Shea Butter ise; yıpranmış saçları derinlemesine nemlendirerek Saçların kırılmasını ve koparak dökülmesini önlemeye yardımcıdır.200ml..


Yorumlar

    Kötü           İyi
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)